Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Leszbikusok! Hogy vesztettétek...

Leszbikusok! Hogy vesztettétek el a szüzességeteket?

Figyelt kérdés
itt a szűzhártyára gondolok...

2012. okt. 14. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Ezen én itt ledobtam a láncot!
2012. okt. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3%

Én férfi vagyok.

Nekem van két leszbikus tini ismerősöm ők járnak egymással,

az egyik már volt férfival, másikat meg én d*gtam meg.

Attól még h lezbik, még kívánják a f*szt.

szerintem férfitól veszítsd el, ne vibrátorral menj neki.

2012. okt. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ha kívánják a (ahogy te fogalmazol :D) f*szt, akkor nem hinném hogy 100%-ig leszbikusok.. ez hülyeség.. szerintem. Akkor már inkább biszexuális.
2012. okt. 15. 16:51
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Te jó ég, gyerekek... Mire való a kezecskéjük? Meg amúgy is, tampon is simán átszakíthatja, de sport közben is.
2012. okt. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
73%
utolsónak igaza van, a szűzhártya az egy nagyon vékony hártya, bármivel áttörheted :D
2012. okt. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

2 utolsónak mondom, meg a kérdezőnek is:

A szűzhártya átszakadása meg a szüzesség elvesztése nem feltétlenül függ össze.

Hiába szakad át a szűzhártya, addig szűz marad, amíg nem járt benne kuki.

És hiába vigyáznak, hogy tegyük fel, a hímvessző behelyezését követően is ép marad a szűzhártya, vagy csak félig teszi be... Ha betette, csak egy kicsit is, akkor már nem beszélhetünk szüzességről.


A kérdésre a válasz: A fentiek alapján, ha soha nem kerül fütyi a punciba, akkor igazából sehogy...

2012. okt. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én az első barátnőmmel,eddig csak nőkkel voltam,de nem tartom magam szűznek :)
2012. okt. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
9%
Utolsó és ti hogyan tudjátok elvenni egymás szüzességét? Megujjazzátok egymást több ujjal? vagy vibrátorral? Fura, hogy nektek nincs hiányérzetetek és nem kívánjátok, hogy egy igazi férfi hatoljon belétek... Ok, értem, hogy nyilván ujjazzátok egymást, én is élvezem, ha a szerelmem ujjaz, de csak akkor az igazi, ha rendesen belém is hatol, akkor érzem teljesnek. Nem is értem, hogy tud 2 nő szeretkezni...:D Mert világos, hogy pettingeltek, meg nyaljátok egymást meg minden, de az akkor sem kerek...
2012. okt. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9%
Nekem az sem világos, honnan tudja biztosan, hogy leszbikus, ha pasival még sose volt?
2012. okt. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Te honnan tudod, hogy heteró vagy, ha nem voltál még azonos neművel? Nyilván a vonzódásból. Ahhoz nem kell szex.
2012. okt. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!