Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fáj, amikor elveszítjük a...

Fáj, amikor elveszítjük a szüzességünket?

Figyelt kérdés

lányok! nektek fájt? és mikor veszítettétek el?

17/L


2012. okt. 14. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
olvass szakirodalmat....
2012. okt. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
én most augusztus 25.én :) Az elején kellemetlen volt, feszült odabent, de utána egyre nagyobb lett az összhang, és kezdett átváltani kellemetlenből, kellemessé, és a végén még egy nagyot élveztem :) Nem is véreztem :) Semmi, és még orgazmus is volt, ami szokatlan, mellesleg a srác nem volt kicsivel megáldva :) 16 l
2012. okt. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Egy picit fáj de ki lehet birni 16 évesen
2012. okt. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21 voltam, fájt, de csak pár másodpercig, utána még picit kellemetlen volt, de kb 2 perc után már jó érzés volt a szex. Simán kibírható. Legyen jó sok előjáték.
2012. okt. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19. Nagyon fájdalmas volt, nagyon véreztem is. Utána is órákig jött a vér, nehezen állt el. Nem riogatni akarlak, de sajna ilyen is van. Tudtam, hogy fájni fog, de azt nem gondoltam, hogy ennyire. Ettől függetlenül nem bántam meg, szerelmes voltam nagyon.
2012. okt. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Fáj-kellemetlen, változó a skála, ahogy az is, hogy van aki vérzik, és van akinél semmi.

Nálam nagyon fájt (többször is nekifutottunk), de nem véreztem. Negyed óra után lett kellemesebb - rendkívül lassan haladtunk miattam, de megérte. Szerettem őt, és nem bántam meg.

Egyszer kell túlélned...csak ne parázz rá, mert a végén tényleg elhiszed, hogy neked is egy rémtörténet lesz a vége.

2012. okt. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ja és 20 vagyok, ez 1 éve volt. Azóta is együtt.
2012. okt. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18 voltam a párom 24 nagyon tapasztalt, óvatos, figyelmes, olyan volt mint ahogy a nagykönyvben meg van írva :) szinte egyeltalán nem fájt, csak az elején, és nem véreztem, meg semmi
2012. okt. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Rubintka válasza:
Nekem csak egy picit!19 évesen és akkor született az első lányom!
2012. okt. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!