Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha kinyalt a barátom és utána...

Ha kinyalt a barátom és utána csókolóztunk, lehet valamilyen betegségem? (pár gondolat még lejjebb, légyszi válaszadás előtt olvasd el azt a pár sort! )

Figyelt kérdés

Nagyon aggódok, mert nagyon fel voltam már izgulva amikor kinyalt, és nekem ez nem esett jól így, csak ezt nem mertem neki megmondani. Szex nem volt köztünk, csak petting és annak is az a része, hogy én nem csináltam neki még semmit, csak ő nyalt ki engem.

Másnap benyögtem, hogy ő beleszeretett egy másik lányba, persze én pár nap múlva szakítottam vele, mert nem bírtam tovább, hogy "szórakozik" velem.

A mentruációm általában szokott késni, de most már "a legutóbbi menstruációm utolsó napja" óta eltelt 36nap.

Néha "görcsöl" a hasam, mintha lassan meg akarna jönni, de még mindig nem jött meg.

Az utóbbi két hónapban nagyon stresszes és ideges voltam szakítás, suli, család, félelem...szóval sok minden miatt.

Egy kicsit meg is vagyok fázva (köhögés,torokfájás) és úgy gondolom, vagyis inkább ezekkel nyugtatom magam, hogy biztosan ettől nem jön meg.

Nagyon aggódok, mert ha esetleg teherbe esnék (ami úgy tudom, hogy az esetemben remélhetőleg nem valószínű) vagy beteg lennék, akkor úgy érzeném, hogy fájdalmat okozok a szüleimnek, a családomnak.


Nagyon félek és teljesen kikészültem idegileg úgy érzem, nem tudok megnyugodni.Orvoshoz sem merek elmenni.


Nagyon köszönöm, ha végig olvastad, bár picit hosszúra sikeredett! Ha van valamilyen tanácsod, vagy valamilyen jó gondolatod, kérlek írd le! Előre is köszönöm.


2009. aug. 7. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak kinyalt, akkor nem eshettél teherbe. Talán azért nem jön meg, mert annyira izgulsz és görcsölsz ezen a témán...ez miatt késik.

Mitől lennél beteg? Vagy a fiúnak volt betegsége éppen?

Szerintem nagyon fiatal lehetsz még és nagyon izgulsz!

Hány éves vagy?

2009. aug. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%

sikmán csak a stressz miatt nem jön meg. azt te tudod h milyen a higiéniád ott lent, de az max szájbetegséget stb kozhat. várj mégegy hónapot pihenj, egyél sok petrezselymet (nemvicc), és ha egy hó múlva sem jön meg fordulj nőgyógyászhoz

mindenesetre vegyél egy terhességi tesztet hátha becsúszott vmi

2009. aug. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem lehetsz terhes. Jól gondolod, hogy ezektől is késhet. A volt barátodnak volt valami nemi betegsége van épp más fajta betegsége volt van?
2009. aug. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?Nem értem mitől lennél terhes? Azt írtad,hogy nem volt szex csak petting(kinyalt ahogy írtad)Komolyan azt hiszed,hogy ettől már terhes lehetsz??Ahogy olvasom nem vagy eléggé felvilágosítva a szex veszélyeiről....De megnyugtatlak a nyalástól nem lehetsz terhes.A menzeted inkább késhet a stressz miatt,mint az miatt,hogy köhögsz.."Néha görcsöl" a hasam..nem kell aggódnod meg fog jönni...Legközelebb mielőtt hagyod,hogy valaki kinyaljon nem árt utána járni hogy mi a szex,milyen betegségeid lehetnek,és milyen védekezési módszerek vannak...
2009. aug. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja, és ha nem élvezted amit csinált, minek hagyod kislány?
2009. aug. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

nagyon köszi az eddig írt válaszokat...16 éves vagyok/lettem tegnap, de a szülinapomon is majdnem egész nap sírtam, nagyon megvisel a szakítás és most még ez is, pláne nem merek beszélni senkinek arról, hogy mi történt, nagyon ki vagyok :( sokat jelent ha írtok nekem, tényleg köszönöm!

nagyon fáj, hogy szakítanom kellett "vele" és hülye vagyok, mert még mindig szeretem... :(

Nagyooooooon félek :(

(bocsánat, nem szeretnék nyafogós r*bancnak tűnni, mert nem vagyok az)

2009. aug. 7. 12:02
 7/11 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nincs semmi baj:) Bár nem tudom hogy van ez, mert pl. mikor én sokat stresszelek, akkor előbb jön meg a kelleténél:S Én is azt mondom, hogy várj még néhány napot, aztán ha addig sem jött meg, menj el nőgyógyászhoz. De tényleg pihenj sokat, relaxálj, felejtsd el a gondokat.
2009. aug. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
47%
Simán teherbe eshetett, ha a fiú elélvezett a hasára vagy akár egy zsepibe és utána ujjazta is a csajt nem csak nyalta(kerülhetett a kezére cucc és mint tudjuk az előváladékban is lehet érett spermium). Ez 1%, de még is van rá esély.
2009. aug. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszokat :(

a volt barátommal fogok beszélni, köszönöm ezt a tanácsot pár embernek, akik írtátok!

nagyon szomorú vagyok, nem akarok ilyen lenni, és sajnálom ha tapasztalatlan vagyok, de az az igazság, hogy ha szerelmes az ember, akkor "őrültségekre" is képes és meg akar felelni a párjának, mégha nincs is tisztába teljesen azzal, hogy esetleg nincs is felkészülve a dologra :(

2009. aug. 7. 12:07
 10/11 anonim ***** válasza:
szia! nyugodj meg, nem vagy terhes! nem azért nem jön meg mert terhes lennél, hanem ahogy te magad is mondtad: félelem van benned, aggódsz, stresszelsz, idegeskedsz. ez idézi elő azt hogy nem jön meg. szal nyugi!nincs semmi baj:)
2009. aug. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!