Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lovagló pozíció megfelelő a...

Lovagló pozíció megfelelő a szüzességem elvesztésére?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok, és tervezem, hogy hamarosan elveszítem a szüzességem. Azt kértem a sráctól, hogy mivel nekem ez lesz az első, ezért lovagló pozíció lenne, én lennék felül, úgy hallottam hogy ez jobb, mert a nő szabályozni tudja, hogy a hímvessző milyen mélyre hatoljon. Csak óvszert használnánk. Ebben a pozícióban mennyire kell félnem a teherbeeséstől?

19/L


2012. okt. 16. 21:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Nem.

túl mélyre mehet.Az a tapasztaltaknak való

2012. okt. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

"Ebben a pozícióban mennyire kell félnem a teherbeeséstől?"


Csodálatos.

2012. okt. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
87%
mindegyik pózban ugyanennyi az esélye hogy teherbe ess. hogy kérdezhet ilyet egy 19 éves??
2012. okt. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%
szeerintem a misszionárius jobb lenne.. és óvszerrel az összes pózban ugyanakkora esély van a teherbeesésre O.o
2012. okt. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
25%
B@zd. A végén majd behaltam. 19 évesen... Anyám borogass. Nem tudtad? Nem csak a mélyre hatolás veszélyes, hanem ha védekezel, ha nem, (pont a mélyre hatolás miatt) 75% esély van a teherbeesésre. Biztos, hogy ezt a pózt akarod? :/ Te tudod
2012. okt. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Inkább tapasztaltabbaknak ajánlatos ez a pozíció, de ha te ebben szeretnéd, hajrá. Egyébként egy pozíció sem véd meg a teherbe eséstől...ahogy az óvszer sem nyújt száz százalékos biztonságot. :)
2012. okt. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
a teherbeesés nem póztól függ, minden esetben védekezzetek. A lovaglás tényleg nem a legjobb mert nem tudod magad elengedni és nem az kell hogy Te belecsússz hanem neki kell óvatosan beléd tennie. Mindenképp misszionáriusban próbáljátok meg, akkor jól el tudod engedni magad és annál kevésbé fog fájni. Ha kellemetlen ugyis abba hagyja a párod ha kicsit húzza visszább stb.
2012. okt. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Utolsó :))


Elsőnek még mindig a régi jó misszionárius póz a legjobb.

2012. okt. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Dionsyia ***** válasza:

Kisebb az esély, hogy terhes lehetsz, (óvszerrel ppláne) de ne így csináld elsőre. Megfeszülnek az izmok és nem tudod magad elengedni. Elsőre fontosabb a lazaság, fekve is tudod szabályozni, mennyire hatoljon mélyre, mondjuk összébb zárod a lábad. :)

Itt a bizalom a kérdés. Hogy mered -e odaengedni magad a fiúnak. Szerintem ő sem fog több fájdalmat okozni neked mint amit te okoznáél magadnak, - ha egyáltalán lesz fájdalom, mert nem mindig van.

2012. okt. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Utolsó alatt 2-est értettem, csak közben írtatok páran.
2012. okt. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!