Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gáz hogy szüzen hamar (és...

Gáz hogy szüzen hamar (és nagyon) benedvesedek?

Figyelt kérdés
Ha a barátommal csókolózunk, egy idő után bevadulunk, neki feláll, én meg annyira benedvesedek, múltkor a nadrágomon is látszott...Már szeretnénk az elsőt (ő is szűz), de még nem volt megfelelő hely/idő rá. Meg is beszéltük hogy kívánjuk egymást. Egyszer az ölébe ültem mikor neki felállt(úgy mintha szeretkeznénk), és annyira jó érzés volt, kezdtünk már mozogni is...
2009. aug. 7. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Természetes, hogyha kívánod a barátodat, és csókolóztok benedvesedsz. Inkább örülj neki, hogy van természetes sikosító. De azért én meggondolnám, hogy ez első szeretkezés előtt nem kellene-e pettingelni párszor.
2009. aug. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Pettingnek nem mondhatjuk, de a nyak-fül mell csókolás az megy, és egyre többet akarunk...pár napja iszonyat beindultunk ő már nagyon akarta, mondjuk én úgy éreztem hogy ez így jó volt, és még töb ilyet, mondtam is neki. sztem így jobban kiéheztetjük egymást :D vagy talán rosszul gondolom? :P


ja, egyébként 18/l vagyok, mielőtt vki elkezdene osztani.

2009. aug. 7. 20:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fog senki osztani semmiért. Ez így van rendjén... Még irigyellek is titeket, mert most nekem nincs is bnőm :(


20/F

2009. aug. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy :) Nyugi, meg fogod találni a hozzád illőt! nekem is sokáig tartott...:) de annál édesebb lesz minden vele eltöltött idő :) Sok sikert és köszi :)
2009. aug. 7. 22:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy be tudsz nedvesedni, mert ez azt jelenti, hogy könnyen beléd tud majd hatolni a barátod és nem fog fájni! De ne feledkezzetek meg a védekezésről sem! Mostantól kezdve legyen nálatok mindig gumi, mert ha már nem bírtok magatokkal, annyira beindultok, nehogy védekezés nélkül tegyétek meg! Annak nem lennének jó következményei!
2009. aug. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A védekezést már megbeszéltük... iszonyat be tudunk indulni, már szinte leszaggatnánk egymásról a ruhát...de az a legjobb hogy mind a ketten észnél vagyunk, úgyhogy nem lesz baj :) köszi azért, hogy figyelmeztettél :)
2009. aug. 8. 16:02
 7/8 anonim válasza:

Bocsi de ez nem a kérdésre válaszol. Azt a srácot keresem, aki 20:40 kor írt. Szívesen megismerkednék vele. Ha te is szeretnél megismerni írj légyszi iwiwen.

Nevem: Gimesi Anita.

2009. aug. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem gáz. teljesen normális :) nekem is így volt az előző barátommal csak nekünk nem történt meg.


15éves szűz lány.

2009. aug. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!