Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Akkor is lehet szexelni ha...

Akkor is lehet szexelni ha még nem jött meg a menstruáció? Többi lent

Figyelt kérdés
A barátnőm 15 éves és már szeretne szexelni a barátjával de nagyon féltem mert még nem jött meg neki.kérlek adjatok tanácsokat! Koöszi
2012. okt. 18. 17:41
1 2
 1/12 anonim válasza:
77%
Amíg nem menstruál ne szexeljen senki. Nemcsak lelkileg, de biológiailag is éretlen.
2012. okt. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
nem. várjon még vele szerintem. :)
2012. okt. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Azzal már igencsak el kellene menni dokihoz, 15 évesen már meg kellene, hogy jöjjön neki.

És alapvetően szexelhet, csak védekezzen.

2012. okt. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Miért ne szexelhetne? Lehet, hogy még sok évet kell neki várni a mensire. (De azért nem kötelezö!) Saját maga miatt, vagy a barátja miatt akar? (Fontos!)
2012. okt. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
15 évesen egyálttalán nem kell emiatt dokihoz futni, majd ha 3 év mnúlva se jön meg, nah akkor már indokolt. Egyébként szerintem is várnia kéne még egy kicsit. :)
2012. okt. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

hát nemtudom. a volt osztályomba 5. 6.ban mindenkinek megjött. (11, 12 évesen.) 1 csaj volt csak akinek 7.ben (13évesen..)

szerintem doki. és amúgy ne szexeljen. biológiailag gondok lehetnek

2012. okt. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem a kedves barátnőd csak ne akarjon szexelni,lelkileg és agyilag éretlen és mivel még meg se jött neki biológiailag testileg is.Azt sem tudja mia szex de már szexelne,csak mert a szülei ennyire törődnek vele,és mert miden honnan ez folyik.Komolyan nem értek taknyos gyerekeknek hogy nem sül le a képükről a bőr,hogy még se testileg se a személyiségük nem fejlődött ki de már szexelnek.
2012. okt. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
Lassan már tényleg eljutunk oda, hogy az óvódás is szexenlni akar...
2012. okt. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 alfacker válasza:
83%
szex helyett koncentrálhatna arra h ne legyen ilyen ostoba, és amúgymeg csak el kéne menni orvoshoz mert 15 évesen elég tré ha még nem menstruál...nagyon értelmes amúgy alapból....
2012. okt. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nagyon felelőtlen de szörnyen makacs és még én sem tudom lebeszélni róla pedig még rám általában hallgat...na mindegy azért köszönöm nektek és további szép napot!
2012. dec. 5. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!