Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miután múltkor simogattam...

Miután múltkor simogattam magam, valami ki folyt belőlem, nem lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

Múltkor zuhanyzás után, kicsit simogattam, és utána valami olajszerú dolog folyt ki belőlem, kicsit ráment a lepedőre, ésmiután megtöröltem, utána is folyt kicsit a bugyimba. Ez nem lehet valami bertegség? vagy csak a víz? azóta már nem folyik

12l



2012. okt. 30. 22:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Hmm kicsi vagy meg es tapasztalatlan:) nyugi, semmi bajod. Az a folyas termeszetes es az izgatas hatasara tortenik. Benedvesedsz:D
2012. okt. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
kéjnedv
2012. okt. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hát jó, de eddig nem volt ilyen, pedig csináltam már, még annyi, hogy odanyomtam előtte a zuhanyt, ezt még nem csináltam, és utána kicsit megnagyobodott meg pirosabb lett, nemtom

de köszi azért. De azért tudom mi az a masztizás, nem vagyok olyan kis naiv, maeg aki ilyeneket ír privibe, hogy merre lakom, meg ilyenek az hagyja abba úgysem válaszolok!

2012. okt. 30. 23:25
 4/12 anonim válasza:
33%
elfolyik a pinád és meddő leszel
2012. okt. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hehehe utolsó zöld pacsi lollllllll xdd
2012. nov. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

ne bántásátok már, még gyerek..


kérdező, te meg ne foglalkozz a csúnya üzenetekkel :D

2012. nov. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért én annak is beleverném a fejét kétszer-háromszor az asztalba, aki egy 12 éves kislányt zaklat privátban!
2012. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól csinálod, kiscsaj, folytasd, és hamarosan valami nagyon jót fogsz érezni.
2012. nov. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi, aki normálisan válaszolt! :) am már rájöttem, hogy normális, megint csináltam és akkoris ezvolt csak utána meg kell törölnöm zsepivel :) am téll jó volt
2012. nov. 2. 21:27
 10/12 Santő válasza:
nekem is szokott ilyen lenni.akkor ez normális?:D amugy lányoknak hogy kell maszturbálni?:S
2012. nov. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!