Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 18 éves lány vagyok. Normálisa...

18 éves lány vagyok. Normálisak ezek a tünetek a szüzesség elvesztése után?

Figyelt kérdés
2012.10.23.-án vesztettem el a szüzességemet! Olyan volt az egész minta,a húgyhólyagomat nyomta volna me. Mikor 3nagyobbat lökött utánna elmentem wc-re mert nagyon kellett. Vissza jöttem a mosdóról. Megkért,h üljek rá. Sikerült is szépen bement fájdalom mentessen. Másnap fájt a hasfalam meg állandóan pisilnem kellet. Mikor megpróbáltuk másnap úgyanúgy feszített a hasfalam meg pisilnem kellet. És ez nem csak inger mert,ha elmegyek wc-re tudok rendesen üríteni. Másnap nem ment olyan zökenő mentesen a ráülés. Egyenesen borzalmasvolt fájt,mintha nem akarna beférni. És ez a feszitő érzés meghogy állandoan pisilnem kell kiborit. :( Normális ez??? (UI.: amikor megtörtént Nem véreztem...)

2012. okt. 31. 09:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
rendesen előkészített? sokat nyalt, hogy ellazulj, érezd, hogy TE VAGY A FONTOS?
2012. okt. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Ezek szerint forradalmi változások következtek be
2012. okt. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
Amíg szűz voltál, sose kellett pisilned?
2012. okt. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
igen rendesen előkészített. Milyen forradalmi változás?. Úgyértem ha izgalmi álapotban vagyok. Am meg rendes a biológiai ritmusom.
2012. okt. 31. 10:05
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A fájdalom a másodiknnál is lehet normális. Vérzés semi minden esetben van. Lehet egy darabig még érezni is fogod. Nekem is kellett pár alkalom, hogy nem érezzek semmi fájdalmat. A pisilési inger ellen próbálj meg előtte kimenni, hátha akkor közben nem érzed. Orgazmus előtt szokott kicsit ilyesmi érzés előjönni, de te tudod mit érzel pontosan. Ha még görcsölsz is a témán, hogy fájni fog-e megint, vagy a wc dolog adódik ismét akkor még rosszabb lesz. Lazíts és menni fog minden simán. :) 26/L
2012. okt. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mindíg elmegyek elötte mosdóra.
2012. okt. 31. 16:28
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy volt valami húgyúti fertőzése, amit elkaptál?
2012. okt. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ez húgyúti fertőzés lesz. Nekem is folyton ez volt a bajom szex után egy időben az egyik exemnél. Állandóan dokihoz jártam, de amíg azzal a pasival voltam, folyton kijött. Már majdnem megkattantam. Az egyik nőgyógyásznak az volt a véleménye, hogy ez lelki eredetű nálam. Könnyen lehet, hogy igaza volt, mert A következő barátomnál nem volt ilyen...
2012. okt. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Még nagyon régen 2004ben 4ben voltunk Parlamenti látogatáson Télen. Nagyon hidegvolt. Rendesen melegen voltam felöltözve. Csakhogy nem számítottunk arra,hogy 1,5Órát kell várni. Kint ácsorogtunk. Ez a kis Paslamenti kiruccanásnak az lett a vége,hogy Több,mint fél évig a vesémmel jártam dokihoz...
2012. nov. 1. 07:55
 10/18 anonim ***** válasza:

Lehet hogy valami betegséged van, amivel mehetsz dokihoz, DE első alkalommal nekem is ez volt! voltam pisilni, felizgatott, de első alkalommal be is kellett fejeznünk mert annyira pisilnem kellet, tipikusan azért, mert bennem volt. A második alkalommal is. Mellette kicsit/nagyon fájt is a behatolás de az egyre elhanyagolhatóbb lett. De a 3. alkalmat már igazán élveztem, elmúlt ez a pisilős inger.

Néha elő szokott jönni amúgy, ha ujjaznak. Azt mondják, mikor a G pontod van ingerelve, akkor szokás ezt az érzést érezni, majd ezt követi az orgazmus. Ami persze egy fránya sz@r érzés, én így sosem tudtam elengedni magam :) Az meg, hogy utána kicsit bizsereg, kellemetlen odalent, szerintem természetes tud lenni, végül is kitágít valami.

De ha sokáig fent marad a gond, úgy is el kell menned dokihoz.

2012. nov. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!