Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A lányok miért versengenek,...

A lányok miért versengenek, hogy elvesszék a szüzességüket?

Figyelt kérdés

Nekem ez már feltűnt egy jó ideje. Egy pár hónapja egészségi bajaim voltak, nem komoly, de nem tudtam fiúzni, közbe a barátnőm bepasizott és elvesztette azzal a pasival a szüzességét, szerették egymást, majdnem egy évig jártak, s közben a bnőm meglátogatott, hosszú ideje nem beszéltem vele és csak úgy kinyögte beszélgetés közbe hogy szexelt a pasijával, amit amúgy is gondoltam... aztán így beszélgettünk még erről, aztán kicsit ilyen sajnálóan mondta h majd neked is lesz bla-bla. aztán meg 1 hónapja berúgtunk, és azt mondtam neki, hogy én se vagyok az, kíváncsiságból ,hogy mit mond. persze meglepődött és azt mondta hogy azt hitte, hogy én még az vagyok.

másnap megkérdeztem, hogy miket mondtam és mindent visszamondott kivéve azt, pedig azt is bevalotta, hogy nem ivott annyit mint én. sőt azt is mondta h felejtsük el az egész dolgot. nekem az az érzésem, hogy versenget azért velem, hogy ki veszti el hamarabb, mert igazából ő mindig közvetlenebb volt a pasikkal mint én, de rám többen ragadtak, mivel olyan nőies a formám is, neki meg kevésbé. nem egózni akarok, csak nem értem mit verseng...

úgy érzem 19 éves létemre le vagyok marva ,ert nem volt még igazi párkapcsolatom.



2012. nov. 3. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:

nem vagy lemaradva semmiről

és ez a verseny nem is a szüzesség elvesztéséről szól, hanem , h ki a jobb nő (legalábbis neked erről szól, h neki miről azt nem tudhatjuk, mert ugye ő erről nem írt tollbamondást, csak te)

szóval ez egy fura barátságféle, nem?

2012. nov. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben voltam barátnőmmel nagyon féltékeny volt rám, mert alacsony az önértékelése. Mindig próbált jobb lenni nálam pl. jobban tetszeni a fiúknak.. Az ilyen lányokkal nem kell barátkozni, mert mindig a rosszat kívánják neked és leakarnak nyomni, hogy a saját egójukat fényezzék. Amióta nem barátkozom vele sokkal jobban érzem magam... Egyébként nekem se volt még párkapcsolatom, pedig én is tetszem a fiúknak...

18/l

2013. jan. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

érdekes. de nem sikerült lenyomnia igaz? :D

an te fiúkkal vagy jobban vagy lányokkal? én úgy tapasztalom fiúkkal még talán kibírhatók mint velük, mert nincsen olyan h féltékenység

2013. jan. 11. 16:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Lányokkal, mivel lányosztályba járok... :D Egyébként az a lány akivel én barátkoztam nem valami szép és nem is kedves már, szóval mellette könnyű jónak lenni.
2013. jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!