Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Swinger bár vagy call girl a...

Swinger bár vagy call girl a jobb szüzesség elvesztésre?

Figyelt kérdés

20 éves szűz fiú vagyok nagyon szeretném már elveszíteni, de mivel elég lúzer vagyok ahhoz fölszedjek egy lányt ez a két alternatíva maradt.

Nem akarok szüzen meghalni.:D


2009. aug. 12. 12:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
vanak sötét sikátorok, meny be az egyikbe, és erőszakolj meg egy nőtxD ne dehogy is bokolj a lányoknak, megy bulizni, és aztán hivd el a házadba, és onan már menni fog!!!
2009. aug. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Egyrészt a szüzesség senkit nem érdekel fiúknál, a bénaság nem egy alkalomtól fog elmúlni. Ha a tudat nagyon zavar fogj egy üveg szeszt meg egy ötezrest és menj ki valami út szélére, tele van minden kvrvákkal. Olcsóbb.
2009. aug. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Szerezz egy odadó barátnőt. Le se fogsz szálni róla...
2009. aug. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem leeht hogy túl magasra tetted a mércét? Biztos van oylan csaj akinek bejössz, lehetséges, hogy nem veszed észre a jeleket.
2009. aug. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
milyen a swinger bár??? én még csak swinger clubról hallottam. és oda magas szexuális kultúrával rendelkező párok járnak
2009. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
végső esetben autókázol egyet a pályán.. siófokról dújvba jövet láttam pár macát az út mellett
2009. aug. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Keress engem.. ki vagyok éhezve :D
2009. aug. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

A swinger nem ilyesmire való, sőt! Oda majd csak akkor ha már kellően tapasztal vagy :)


A bénaság a tapasztalattól múlik el úgyhogy ha végképp nincs más megoldás nézd meg a neten a fizetős lányokat, válassz egy olyat aki tetszik és van róla pozitív referencia, beszámoló. Az tel neki, időpont és hajrá.

Jobb ha elmondod neki miért jöttél, mert akkor tudja, hogyan álljon a dologhoz. Hidd el az ilyen lányok többsége ad magára és a visszajáró vendégekre alapoz, tehát vélhetőleg sikeres és jó emlékű lesz a dolog.


De ez max csak arra jó, hogy nem leszel tök tapasztalatlan a szex terén, de nem segít az ismerkedésben az udvarlásban és a normális társkapcsolat kialakításában.


Tehát csodákat ne várj, tessék keresni egy normális barátnőt. Aztán legfeljebb ha nem jön be egy másikat, de a sült galamb nem repül a szádba magától...:)

2009. aug. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen a siófokról kivezető régi 7es út mellett nagy a választék...:S:S
2009. aug. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 SzokkenoSzar válasza:
100%
Szerintem barátnő a legjobb :D
2009. aug. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!