Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Így meddig fogja bírni a...

Így meddig fogja bírni a barátom az elsőnél? (infó lent)

Figyelt kérdés
Már hónapok óta pettingelünk, imádom szájjal kényeztetni, már az első alkalomnál se "sült el" olyan nagyon hamar, azóta pedig jobban bírja egy kicsit. Nemsokára eljön az első szex... Arra gondoltunk, hogy ne legyen vége a dolognak 2 "lökés" után, először kielégítem majd szájjal, aztán utána, miután kellően felizgatott, akkor térünk a lényegre. Ez ugye neki azt jelentené, hogy kétszer fog elmenni. Ma kétszer elégítettem ki szájjal, és másodszorra nagyon sokáig bírta... Így van esély rá, hogy (viszonylag!!) sokáig fogja bírni?
2012. nov. 5. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
nincs :D a punci más mint a száj :D
2012. nov. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Annyival jobb? :D
2012. nov. 5. 18:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az elsönel nem annyira fontos, hogy sokaig tartson. Ott inkäbb az erzelem, meg az alkalom szamit.

De ha mar tutira hosszu együttletre vägysz, akkor igen okos csaj vagy. A ferfiaknak minden egyes elvezes utan egyre egyre több idö kell, amig a kövi bekövetkezik.

De nälam peldäul az is szokott müködni, hogy amikor erzem hogy el fogok menni, akkor abbahagyom, es kinyalom, vagy kezzel folytatom es amikor a baratnöm elölvezett en is befelyezem. Persze a 2.,3. menetnel mar birja az ember addig ,amig a nö is elelvez. Persze ez emberfüggö.

2012. nov. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
neked hanyadik partnered lesz?
2012. nov. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Első :) én is szűz vagyok :D
2012. nov. 7. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!