Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért parázok azon, hogy...

Miért parázok azon, hogy elszakad a gumi?

Figyelt kérdés

Annyi sok mindenkénél,olvastam azt, hogy elszakadt :S

A barátommal mind a ketten szüzek vagyunk,kicsit rossz belegondolni, hogy mi lenne ha elszakadna...mennyire biztonságos ez a gumi dolog?

Tudom, hogy ez jobb mint a gyógyszer, mert ez a nemi betegségektől is véd. De tobb rosszat hallok sajnos a gumiról..mennyire biztonságos egyébként tapasztalat alapján a gumi óvszer?



2012. nov. 11. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne váltsatok gyakran pózt, esetleg használjatok sikosítót. És csak durex.
2012. nov. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha 2 óráig járatja valaki persze, hogy elszakad...


Ráadásul ilyen extravékony meg mindenféle óvszerekkel történik mindez.. Ha rendesen fel van húzva, és nem csak félig , meg nem húzgálja ki-be teljesen a péniszt akkor elég kicsi az esély hogy elszakadjon.. Fél órát simán bír a durex extra vékony, én azt használok és a barátnőm szereti a kemény szexet. 1x sem szakadt el, egy menet kb 15-20percig tart nálunk.

2012. nov. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
durex és vigyázzatok nagyon figyeljetek rá és baj nem lehet nem szakad az ki olyan könnyen csak ne foggal próbálja kinyitni a tasakját...
2012. nov. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Csak a az gáz, hogy még én sem raktam ugye fel senkinek gumit, és szerintem ő sem...használt még :]

Annyit tudok hogy az elején azt a kis bigyót osszekell fogni amíg feltesszük. Hogy ne legyen benne levegő.

2012. nov. 11. 22:56
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Keress egy tapasztalt, érett férfit! Ne egy kis lúzer taknyot, akinél állandóan rettegni kell, hogy mit bénáz el.
2012. nov. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Az előttem lévő hozzászólónak csak gratulálni tudok...

Majd biztos emiatt hagyja el. Persze. Majd belejönnek mind a ketten!

2012. nov. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Bocsánatot kérek mindenkitől, hogy nem az a fajta lány vagyok aki a tapasztalt pasikra megy,hanem szerelemből csinálja ....

Gratulálok, ezekhez a fantasztikus kommentekhez.

2012. nov. 12. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!