Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tini csajok ti mit szóltok a...

Tini csajok ti mit szóltok a szűz fiúkhoz?

Figyelt kérdés

Hogy az első akalom egy szűz fiúval vannektek?

A szűz fiúkat mennyire szeretitek?vonzó ez nektek?

17 éves fiú vagyok és éppen csajt keresek! Ha magtalálom majd az igazit akivel majd a szüzességemet elvesztem..úgy mond "félek" ha egy már nem szűz csajjal leszek és mit fog szólni hogy még szűz vagyok!:/..Mit csináljak hogy akkor ne legyek béna? Az első szex nála vagy nálam legyen?



2012. nov. 12. 01:08
 1/8 panini ***** válasza:
92%
Ha jól értettem még csak keresed.. szóval ilyeneken még nem kéne aggódnod. Egyébként semmi bajunk a szűz fiúkkal! Sőt, imádjuk őket:)
2012. nov. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Előny!! :)

de egymással elveszíteni pedig mégjobb!

Arra figyelj, hogy ne izguld túl, mert ha nagyon parázol, nem fog menni. Csak lazán és nyugodtan, a dolgok pedig jönnek maguktól! Sok sikert! :)

2012. nov. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Na nem mintha bárki szüzesség nélkül született volna -kivéve Chuck Norris-t. Szerintem egyáltalán nem kellene aggódnod emiatt. Egy része úgyis genetikailag kódolt, lehet hogy olyan jól megy majd, hogy nem hiszik el a partnered, hogy neked ő volt az első...
2012. nov. 12. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb lány nagyra értékeli, ha ő az első nálad. A bénázás ne zavarjon, ez múló állapot, amit a lányok az első pár alkalommal a javadra is írnak, hiszen bizonyíték.. Együtt megtanulni a legjobb. Az meg, hogy hol legyen, most még feleslegesen izgat, mert ez majd úgy is a helyzetből fog adódni.
2012. nov. 12. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Balf.sz! Már rég párkapcsolatban kellene lenned, hogy legalább 18-ra elveszítsd! De még keresgélsz.. Mi a f.szra vársz?! Tapsra???
2012. nov. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Normális,hogy még szűz vagy.Hidd el nem fogja zavarni a lányt,kivéve ha őt már vagy 20-an meghúzták,de szerintem te nem is ilyen lányra vágysz.Az idiótákra meg ne hallgass!

Nekem a mostani barátom a 3. és neki én vagyok az első.Én 23 vagyok,ő pedig 21.A szeretet a legfontosabb!

2012. nov. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát eddig nem úgy tűnt, hogy előny...... -.-
2012. nov. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem minden tinilány veszti el a szűzességét 18 év alatt.
2013. jan. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!