Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha a vizven vesztem el szüzess...

Ha a vizven vesztem el szüzességem a barátommal gumi nélkülakk igaz enm lehetek terhes? Mert a vizben nem müködnek a hormonok?!

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 20:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Erre már sokan ráfizettek - a vizben miért nem müködnének a hormonok? (Egyébként itt nem a hormonokkal lesz baj, hanem a spermiumokkal)
2009. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus. Ez hülyeség xD

Amúgy meg igenis lehetsz terhes.

2009. aug. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
Nem csak hogy terhes lehetsz de még egy-két betegséget is összeszedhetsz a vízben!!! de hogy honnan szedted ezt a hülyeséget...
2009. aug. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne haragudj de ezt hol hallottad? Biztos nem biosz órán...

Uram isten, mi az hogy vízben nem működnek a hormonok?? Anyám...ez már nekem sok! Szerintem nézz utána a dolgoknak mielőtt szexelnél mert ebből az orbitális tudatlanságból még előbb utóbb baba lesz. Te jó ég, hogy lehettek ilyen felelőtlenek! Használj gumit és akkor "nem működnek a hormonok"...ennyi az egész. Tudod az felfogja a spermákat és nem leszel terhes...de arra vigyázz hogy ne rágj rá lyukat...mert akkor kiszabadulnak a gonosz kis "hormonok" és akkor lehet babás leszel.

Ha akarod megfogadod, ha nem ...akkor anyuka leszel idő előtt!

Szia!

20L

2009. aug. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
El kéne olvasnod egy felvilágosító könyvet, vagy anyuval is beszélhetnél erről.
2009. aug. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "vízben nem működnek a hormononok" című igen okos mondat eléggé szívenütött.Több sebből vérzik,ahogy azt már előttem is elmondták.Nem akarlak bántani,de ha ennyire fingod sincsen az egészről,akkor könyörgöm ne szexelj,mert így hamarosan gyereked lesz (akit előre sajnálok).Bőven van rá sanszod,de akik ennyire buták,azoknak legalább szerencséjük szokott lenni...sajnos...
2009. aug. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem is mondok semmit... Talán ideje lenne szervezni valami komolyabb oktatást a fiatalságnak. Itt hívom fel a kedves tanárok és szülők figyelmét, hogy (szülők esetében akár a saját érdekükben is) legyenek kedvesek és ne zárkózzanak el zavarukban a gyerekek kellő mélységű felvilágosításától. Ez valami döbbenet, hogy szexelnek földön-vízben-levegőben, de azt sem tudják, mi történik közben. Ezt a kérdést is sokkal jobb lett volna, ha a kedves kérdező az aktus előtt teszi fel, kíváncsiságból. Nem pedig utána, amikor már lehet, hogy megtörtént a baj.
2009. aug. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
milyen hormonok? ha ennyire nem vagy tisztában a dolgokkal akkor még ne szexelj. lehetsz terhes vízben is.
2009. aug. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, ez már agyhalál, ha valaki ekkora hülye
2009. aug. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém xD Benned még az agyrák is éhen halna.
2009. aug. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!