Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, mit szólnátok?

Fiúk, mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy ti, fiúk, mit éreznétek iránta/mit gondolnátok a barátnőtökről, ha megkérdeznétek, hogy akarja-e (először, minden értelemben), és ő nemet mondana? Az egész történet a következő: ültök és hevesen, hosszan smároltok. És... hát, a srác felizgul, feláll meg minden. A lánynak is jó a csókolózás, a fiú hajában turkál és hevesen csókolja. Aztán... nemet mond. Milyen érzés?

Később kibékültök a lánnyal. Tudnátok egy ilyen szituban folytatni a kapcsolatot annak tudatában, hogy a lány még nem akarja? [Légyszíves csak komoly válaszokat írjatok, köszönöm előre is!]



2012. nov. 18. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Mi az,hogy később kibékültök a lánnyal?

Én ezért nem tudok haragudni.Mert ott van a petting.Ha az se lenne kicsit morcos lennék elvégre miért izgatott fel??!!

2012. nov. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy is egy kapcsolat nem csak a szexről szól szerintem.
2012. nov. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 10inchhero ***** válasza:
83%
so, what's the question here? :D ez egy alap dolog :D aztán vagy megy tovább, vagy nem, de ezért ha valaki megharagszik, az hoki ... Az már más, hogy a csajnak is illik tudni, mi az a határ, ami után a srác már nem éri be ennyivel :D (és fordítva)
2012. nov. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Carlsokolbász ***** válasza:
0%
Elmennék ultrahanggépet csiszolni. Mégis mit kéne?
2012. nov. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
12%
Hát elsősorban a csajnak is tudnia kell, hogy ha felizgat egy srácot azt ki is kell elégíteni!!! Ha nem akkor a srác ideges, és fájdalmas görcsökön is át mehet. Amelyik csaj ezt kívánja a srácnak és nem oldja meg a helyzetet ...legalább szo_pja le, ha nem akkor az menjen amerre lát mert egy ribi aki csak gonoszkodni tud ennyi!Minden cselekedetünknek van következménye...akár az hogy a srácnak fel áll akár az ha nem elégíti ki a csaj akkor előbb utóbb mehet!Persze ez fordítottan is igaz ha a srác izgatja fel a csajt akkor utána úgy illik, hogy teljesíteni kell!
2012. nov. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a csókolózástól is felállna, már régen baj lenne. :D Egyébként ha visszautasítana, nem gáz hisz van annyi, jön a következő, aki lehetőleg már nem szűz.
2012. nov. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15%
A nemi erőszakok 95%-a pont ezért történik. A hülye p.csa felizgatja a srácot, aztán a célegyenesben meggondolja magát. De az ilyen meg is érdemli.
2012. nov. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A nőknek végig kell gondolniuk még egy kézfogást is, mert a férfi egyre többet és többet fog akarni, és ez természetes dolog. Én ugyan lány vagyok, de aláírom, hogy nem kell rögtön egymásnak esni, mert ha egy kapcsolat alapja a szex, az már régen nem jó.

A legjobb emlékezetem szerint a párommal úgy találkoztam, hogy elmegyünk valamerre dumálgatunk, nevetgélünk, iszunk stb. Tehát a szex is benne volt a pakliban. Szex aztán nem lett belőle csak petting, de mi nem ezt néztük, mikor összejöttünk, hanem azt, hogy szeretjük-e egymást. Persze vannak olyan közös esték, hogy valamelyikünk nem akar szexelni, de ezt még a legelején közöljük egymással.

És szerintem ez így van rendjén.

2012. nov. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!