Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az első behatolások fájnak...

Az első behatolások fájnak egy szűz lánynak?

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt, amikor először dugta be. Kicsit fura volt, de kellemes.
2012. nov. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szamo77db ***** válasza:

Ugyan fiú vagyok, de úgy tudom, igen. De hogy mennyire, az több dologtól függ. A választott póztól, attól, hogy mennyire tudod elengedni magad, hogy jól kitágulj. Meg aztán az sem mindegy, hogy a fiúnak mekkora a cerkája. És az is nagyon fontos, hogy védekezzetek, nehogy emiatt még

jobban szorongjál! Pici vér lehet, készíts elő egy olyan

kendőt, amibe megtörölheted magad! És akkor este ne ismételjétek meg az aktust! Lesz idő rá még bőven!

2012. nov. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem anno eléggé fájt mert erős volt a szűzhártyám. Én addig még tampont sem tudtam használni. De 1-2 alkalom után már jó volt. :)
2012. nov. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nekem az első pár alkalommal olyan volt, mintha ketté akarnék hasadni. Nagyon nem volt kellemes, de az izgalom és a puncinyalás feledtette a fájdalmakat :)
2012. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már az első sem fájt, pedig szűk vagyok a mai napig. Jó érzés volt, fel is voltam izgulva. Úgy éreztem, az kerül bele, ami odavaló :DD
2012. nov. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az elsőnél élveztem a legnagyobbat! Isteni volt!
2012. nov. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első annyira fájt hogy konkrétan egy szép mély sebet karmoltam barátom hátába (nem igazán bánta mondjuk...) mindezt több heti petting után, szóval ez minden lánynál eltérő.
2012. nov. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!