Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan közöljem barátnőmmel,...

Hogyan közöljem barátnőmmel, hogy már szeretnék lefeküdni vele és mit tehetek az ellen hogy ne menjek el hamar?

Figyelt kérdés

20/f vagyok, szűz. Barátnőm 20 éves ő is szűz. 4 hónapja vagyunk együtt, de én már szeretném, hogy megtörténjen. Viszont már beszéltünk a szexről és mondta, hogy még idén nem szeretné. A héten fog először nálunk aludni, nagyon örülnék neki, ha megtörténne.


Mit tehetek az ellen, hogy ne menjek el rögtön, mikor behatolok? Nem biztos, de most úgy érzem, hogy ez történne. Tippeket tudtok adni? Úgy tudom a legtöbb szűz fiú első alkalomkor így jár. Első alkalomkor lehet több menet is? Azért kérdezem, mert már olvastam, olyat, hogy első alkalomkor csak egy legyen, a többire még bőven lesz időnk :) Normális válaszokat várok..



2012. nov. 21. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem egyik fiu ismerosomn nemtudott elmenni szexben az elso alkalommal. mert h nemvolt neki megnyulva a bor
2012. nov. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát aktus előtt tárazz ki, ha annyira zavar.

Amugy meg igen, több menet is lehet pláne 20 évesen.

2012. nov. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, NE a digi-dugira menjetek rá egyből, hanem pettingeljetek pár alkalommal. Kis puncinyalás, kis szopás, fürge ujjak, egymás testének felfedezése. Így is lehet élvezetet okozni a másiknak, kitapasztaljátok, hogy kinek hol jó (közöljétek a másikkal, hogy mit szeretne, hol, milyen erősen, hol jó érzés). Aztán ha összeszedtek egy kis önbizalmat vagy esetleg elkap titeket a hév, akkor lépjetek tovább és persze védekezzetek megfelelően. A petting segít ezeket a kezdeti görcsöket feloldani.


Pl most ha együtt alszotok, akkor kezdetnek masszírozzátok át testápolóval vagy babaolajjal egymás meztelen testét. Aztán ha kedvet kaptok, akkor jöhet egy kis kölcsönös kézimunka, nyali fali. Haladjatok a saját tempótokban és ha arra a kerül a sor, akkor már oldottabbak lesztek.

2012. nov. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Én 23 éves vagyok és szűz, de bizonyos helyzetben rohadtul nem érdekelne, ha a partnerem nem akarná, szerintem romantikázzatok egy picit, légy férfi, érd el hogy akarjon téged, ha egyszer te is vágysz rá...

Azt teheted, hogy alkalmazod a start/stop technikát, keress rá google-ön.

Amúgy szerintem legyen minden hosszabb egy picit az aktus során, de egy menet igen. Lehet hogy nem fogadod meg a tanácsom, mivel én is szűz vagyok (randizom valakivel), de én így csinálnám a helyedben.

2012. nov. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi, azt hiszem hasznos lesz ;)
2012. nov. 22. 23:13
 6/9 A kérdező kommentje:
kipróbáltam, 5x tudtam visszatartani, de a végén hatalmasat élveztem és az már visszafordíthatatlan volt. Azt hiszem azt a fajtát kéne valahogy még megtanulni visszatartani
2012. nov. 23. 00:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Bizonyos hiedelmek szerint a sértetlen szűzhártya a nő „szüzességét”, vagyis szexuális tapasztalatlanságát bizonyítja. Ezért is hívják többnyire „szűzhártyának”, ami azonban babona.


A szűzhártyán általában több lyuk van, amelyek rugalmasak és lehetővé teszik egy ujj, vagy akár egy pénisz bevezetését, s ha a hártya elég rugalmas, akár szűzhártya sérülés mentesen is történhet az aktus. Másrészt a szűzhártya számos lánynál könnyen megreped, nemcsak közösülés, hanem tamponhasználat, vagy testi erőfeszítés, sport révén is. Ezért akinek már nem ép a hártya, attól még lehet hogy életében semmilyen szexuális létesítést nem folytatott senkivel. Néhány esetben a szűzhártya teljesen hiányzik születésétől kezdve.


Szűzhártya beszakadása nem fáj, és rendkívül ritka esetben vérzik, akkor is alig észrevehetően -ellentétben a hiedelmekkel mely szerint a lány olyan mészárszék szerű vérzésben részesült hogy elvérzett az ágyba és a fájdalomtól kitörtek a fogai-, nos ezeket azért találták ki hogy a lányokat félelemmel töltse el a szex gondolata is, és így nem akartak szexelni. Erre azért volt szükség hogy visszaszorítsák a nem kívánt terhességet mert régen máshogy nem tudtak védekezni. Azonkívül meggondolandó, hogy a sértetlen szűzhártyájú lányok esetleg már szeretkeztek orálisan, vagy análisan, mely intenzívebben hozzájárul az AIDS fertőzések terjedéséhez mint a hagyományos szex. Tehát mindenképpen védekezni kell óvszerrel, mert szűzhártya ide vagy oda, az nem bizonyíték a tényleges szüzességre.

2012. nov. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de az utolsó pár gondolattal lehetne kötekedni. Egymásra talál 2 szűz ember. Több, mint valószínű, hogy egyikünk sem AIDS-es, de óvszerrel védekezzünk. Miért pont azzal? Fogamzásgátló ebben a helyzetben teljesen megbízható, nem?
2012. nov. 24. 23:06
 9/9 anonim válasza:
Aidses valóban nem leszel, de vannak olyan nemibetegségek is, amelyeket a nyilvános wc-Ben is összeszedhettek.
2013. júl. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!