Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan kezdjek neki? Más is...

Hogyan kezdjek neki? Más is gondol ilyesmire, vagy csak én?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel.

Nagyon szeretem, de csókon, ölelésen kivül nem sok minden volt, a fenekét fogtam csak meg..

pár évvel ezelött történt valami dolog, amikor valakimolesztálni akarta, vagy nem tudom mi, és emiatt multkori együtlétnél nem engedte, hogy a mellét megfogjam, vagy több történjen.. azóta ezt szerintem megbeszéltük..

Szerintetek probálkozzak megint, vagy inkább hagyjam?

Szeretnék már kicsit többet, folyamatosan arra gondolok, hogy milyen jó lenne egy kis előjáték.. nem akarom hogy ő kielégítsen orálisan, de én megtenném, ha ő is benne lenne..

Hogyan lehet rátérni erre a témára?:P hogyan izgassam fel, hogy már ő akarja, és ne én?:D

Tippek, tanácsok, ötletek?


2012. nov. 29. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem forduljon a csaj szakemberhez (komolyan)

Később is lehetnek ebből gondok nála.

2012. nov. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ASOT ***** válasza:
ha megerőszakolták annak mély nyoma marad és ahhoz nagyon kell szeretned és nagyon fontosnak kell lennie egy ilyen lánynak a pasinak , hogy kitartson és a türelme végtelen legyen, sok törődést odafigyelést szeretetet igényel.
2012. nov. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

és miért nem akarod,hogy ő pipázzon?

ezt nem értem.

amúgy benne lenne?

2012. nov. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem erőszakolták meg, semmi olyan nem volt..


Valaki taperolni akarta, de ő elszaladt, és azthiszem ennyi volt, nekem csak ennyit mondott..

2012. nov. 29. 21:26
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.. ha rendesen feltudnám izgatni, szerintem benne lenne ő is :)
2012. nov. 29. 21:26
 6/10 ASOT ***** válasza:
akkor meg nincs nagy gond csak legyél rámenősebb
2012. nov. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

akkor meg?

ne kezeld nagybetegként.

az elején meg nem baj,ha egy kicsit "erőlteted" a dolgot.

ez nem is jó szó,inkább határozottan kezdeményezel,és nem kérdezgeted állandóan,hogy-most jó,így jó?

2012. nov. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tehát kezdjem el simogatni, többet, és egyre intimebb zónákon? Majd ott is?:) És a mellét is?
2012. nov. 29. 21:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Megértem a barátnődet,bár én rosszabbul jártam a nevelőapám éveken keresztül molesztált engem,ezek után eléggé bezárkóztam,sok mindent nem engedtem aztán 19 évesen megismertem a ma már vőlegényemet,lefeküdtem vele,de nem engedtem,hogy a mellem fogdossa az orális szexbe pedig nem mentem bele egészen az 1 éves évfordulónkig,megértette mikor elmondtam neki az egészet,előfordult,hogy amiatt nem szexeltünk mert előtte eszembe jutott az egész borzalom,azt is megértette,semmit nem erőltetett és ma már 3 éve vagyunk együtt,semmi gond nincs,neki köszönhetem,hogy újra nyitott vagyok,és nem zavar már semmi.Légy türelemmel én tudom milyen érzés,és még a szerencsések közé tartozom nem mindenki tudja feldolgozni,és túllépni rajta,én megúsztam annyival,hogy depresszióra hajlamos vagyok nagyon,voltam is párszor,és lelkileg nagyon törékeny vagyok.
2012. nov. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ma megint együt voltunk, mostmár kicsit nyitottabb volt :)


Megengedte, hogy simogassam neki ott.. :D

Hát nagyon boldog voltam.. .előszőr nem akarta engedni, de mondtam, hogy én szeretném, csokoloztunk tovább, és aztán lassan elvette onnan a kezét :D

Igaz, hogy csak ruhán keresztül, de egy vékony dolog volt rajta, szóval szerintem már jó úton haladunk :)

2012. nov. 30. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!