Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tényleg látszik, hogy valaki...

Tényleg látszik, hogy valaki szűz -e vagy sem? És tényleg észrevehető ha egy lány elveszti a szüzességét? Miből lehet észrevenni?

Figyelt kérdés
Hülyeséget mellőzzétek , nekem már sokan mondták ,hogy látszik egy lányon ,hogyha elveszíti a szüzességét és az is látszik ,hogy ki szűz.Szerintetek?
2012. nov. 30. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem látszik, nem észrevehető.


Ezt anno az idősebbek találták ki, hogy a fiatalok ne merjenek szexelni és terjed ez a butaság azóta is.


40-50 éve nagynénémnek még azt is mondták, hogy a templomban leesik a koszorú a fejéről, ha nem szűzen áll az oltár elé, szegény mesélte, hogy úgy rettegett meg se merte mozdítani a fejét.


Ez mind csak arra volt jó, hogy eltántorítsák a fiatalokat a szextől, úgy is meg tudjuk, mindenki tudni fogja fenyegetőzéssel.

2012. nov. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nem látszik.
2012. nov. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Bakó László Ábel válasza:
3%
A nőknél az első alkalomnál bevérzik a vagina, és ez kívülre is kifolyik... A férfiaknál ez nem látszik, de ha egy csaj már nem vérzik, akkor már nem szűz...
2012. nov. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
én simán megmondom az "aurádból..." :)
2012. nov. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Bakó László Ábel, "bevérzik" a vagina? Jártál te biológia órára? Meg ha nem vérzik nem szűz? Hol élsz ember? A legtöbb lánynak már rég nincs szűzhártyája mire a szexig jut.
2012. nov. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Miért nincs szűzhártyája a legtöbb lánynak mire a szexig jut? Ezt hogy érted? Komolyan érdeke.

Ha a tamponra gondolsz akkor tévedsz, mert tudtommal a tampon nem szakítja át a szűzhártyát.

2012. nov. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
7%
Csak akkor látszik meg, ha valaki belenéz a puncidba és elég hozzáértő ahhoz, hogy tudja is, hogy mit kell nézni!
2012. nov. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez a baj:

Sok fiatal túl korán érik, hamar kezdik a szexuális életét, mégis zűrzavar van a fejükben, sok mindet nem tudnak, de csinálnak.


A szűzhártya átszakadhat a folyamat során(ujjazás)?

Lehetséges, de nem minden esetben. A szűzhártya egy rugalmas hártya, sokszor 2-3 ujjat is elbír, viszont vannak olyan lányok, akiknek nagyon vékony hártyájuk van, így akkor 1 ujj is átszakíthatja. Ilyen esetben csak testileg veszíti el a szüzességét a lány, igazából akkor beszélünk szüzesség elvesztéséről ha már közösült.


Bizonyos sportoktól is átszakadhat, én úgy tudom, főleg, ha mondjuk vékonyabb! Mert a szűzhártya vastagsága is egyénenként eltérő!!

Különböző sportok, mint pl a lovaglás, a spárga stb..


Szal nem látszik senkin, h szűz-e vagy sem!

Az az első alkalommal v. előtt derülki.

2012. dec. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Én úgy vettem észre ,hogy a szűz lányok mások mint a nem szüzek. Egy beavatott lazán átkarol, közelebb enged,de egy szűz megtart bizonyos távolságot. Talán a beavatottak máshogy értékelik a szexuális tartalmú kommunikációt.

Ismeretlen emberen külsőre semmi nem látszik!

2013. jan. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!