Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » M iért van az, hogy néha...

M iért van az, hogy néha késznek tartom magam az első szex-re, néha meg berezelek, és azt gondolom, hogy felsülök?

Figyelt kérdés
17/f félek attól, hogy a csajnak nem felel meg a méretem, meg attól is, hogy idő előtt elmegyek, és rossz lesz... tanácsok?

2012. dec. 2. 10:38
 1/7 anonim válasza:
szerintem ez teljesen természetes, mindenki ideges az első előtt :) ne parázz rá túlzottan, mert akkor csak rosszabb lesz.. olyannal csináld először, aki számít, és akinek te is számítasz, akkor semmi gond nem lesz :) Főleg ha tudja, hogy ez az első :)
2012. dec. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mint fiu a szexhez nem kell annyi lelki fekeszules mint a lanyknal, ha a lany meg szuz figylj ra nagyon, altalaban az 1. 1-2 perc faj csak nagyon, az nem baj ha elmesz, azt jelenti hogy jo volt a csaj, nem lessz rossz es ha a csaj szeret akkor nem szamit a mereted, ha a csaj meg szuz meg jo is hogy kisebb a mereted
2012. dec. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igazából egy nagyon tapasztalt csaj, le akar velem feküdni... voltam belé szerelmes, de tudom, hogy ő nem akar tőlem mást, csak AZT... viszont parázok, mert osztálytársam, és valószínű, hogy a legjobb barátainak elmondja(akik engem jobban bírnak, mint őt)
2012. dec. 2. 22:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem a méret számít, hanem hogy hogy csinálod. És ha felhúzol egy óvszert akk nem mész el hamar. Ne félj jó lesz. (Vagy ha mégsem akk is túl leszel rajta :P)
2012. dec. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sikerült azóta? milyen volt..?
2015. jan. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm kérdésed :) mondjuk már 13 nyarán átestem rajta, éselsőre nem volt valami jó, de azóta asszem belejöttünk :)
2015. jan. 2. 02:46
 7/7 A kérdező kommentje:
az elsőnél nem is élveztem el, kb 3 órán át csináltuk. igaz ő se, és még hosszú ideig nem is sikerült neki sehogy... de azóta azért igen :)
2015. jan. 2. 02:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!