Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan lehet kitapintani a...

Hogyan lehet kitapintani a szűzhártyát? Vagy nem is lehet?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Te csak ne tapogasd :D
2009. aug. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
31%
Fogsz egy ásót, felkötöd egy disznyóra, és eléállsz.. ha mindent jól csináltál, az ásó nyele pont beléd megy, és voálá
2009. aug. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
95%
Na hogy kell?Tán be kell nyúlni,nem??..na hova?na?na?..
2009. aug. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Ha sokat nyomogatod akkor nem sokáig lesz mit kitapintani. Amúgy sokan olyan hülyeségeket kérdeznek
2009. aug. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
A szűzhártya kitapintása sok óvatosságot igényel, ajánlom, hogy gyakorold egy barátnődön.
2009. aug. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Az utolsón sírtam :DAS:DAS:ASD:DAS:AS:DS
2009. aug. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ejnye... ne tapogasd, hanem kérd meg őt, hogy mutassa meg. Ha a sajátodra lennél kíváncsi, akkor már feltalálták a tükröt - mi lenne, ha kipróbálnád?


Egyébként ki lehet tapintani, de ne ezen gyakorolj. Bár én már tapintottam olyat, mint a tamtamdobra feszített rinocéroszbőr. Elszorította az ujjamat.

2009. aug. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én majd nem kiszakítottam ujjazás közben és utólag mondta haver hogy az mi is volt amibe bele akadtam de szerencsére máskor is éreztem teját nagy kárt nem okozban benne
2009. aug. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!