Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tényleg NEM CIKI a mai világba...

Tényleg NEM CIKI a mai világban 20 felett szűznek lenni?

Figyelt kérdés
Azért ha belegondolunk, a Kádár korszakban 21-22 évesen már sokan családos emberek voltak. Ezzel szemben tele van az ország 20+ szűzzel. Mi történt??
2012. dec. 8. 14:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*Ezzel szemben MA
2012. dec. 8. 14:53
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

De hogy ciki, tiszta gáz!

(Csoki)

2012. dec. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az emberek kinézik maguk közül, aki még 20 felett is szűz.

(26 szűz F)

2012. dec. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki képes kiakadni azon,hogy valaki szűz vagy sem,az egy idióta.

A másik pedig az,hogy azt is figyelembe kell venni,hogy a Kádár korszakban egész más volt a világ és az emberek könnyebben megtudták teremteni azt az anyagi hátteret ami egy család fent tartásához kell.Manapság mit lehet látni?

Az emberek 24-26 éves korukig tepernek a főiskolán,hogy legyen egy diplomájuk,amivel ha szerencséjük van lesz egy jó állásuk.

Én is alapítottam volna már családot,ha tehettem volna,de egyelőre most kezdtem el dolgozni és még csak most kezdtem el építeni a jövőmet.Szóval mások voltak a viszonyok és nem volt ennyi kritérium aminek meg kellett felelni a munkaerőpiacon.

21/F

2012. dec. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

az marad szűz aki akar. aki akar barátnőt, lesz is neki.

akkor ciki szűznek lenne, ha te annak érzed. Csak a jó Isten tudja megmondani hogy te szűz vagy, mert amúgy nincs a homlokodra írva.

2012. dec. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"aki akar barátnőt, lesz is neki. "


Csak ha jól is néz ki mellé. Ha nem néz ki jól, nem lesz barátnője......

2012. dec. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
az már cikibb hogy felmerült ez a kérdés benned.
2012. dec. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Még válaszra sem méltatja a férfiskat a loty*k 99 % akkor minek törjük magukat ilyen idióta cionista divatos feminista "istennőcskéknek" akiknek a legjobb kell, magasak ám az igények, és ha nem közelíted meg akkor szó nélkül a levesbe tesznek de őszinte legyek hányingert kaptam az ilyen beképzelt pics*któl......



Agy-mosott 1000% ban materialista kicsiny hazánkban már el lehet elmondani hogy Divatos ha valaki k*rva, szűz-k*rva, vagy léha válogatós igazából végletekig érdek maximalista érzéketlen "szingli"

2012. dec. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ui.: 27 F "SZŰZ LÚZER"
2012. dec. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Manapság az ember saját magát is nehezen tudja eltartani nem hogy egy családot az más világ volt. Szűznek lenni nem ciki csak ahogy előttem is írták akkor ha annak érzed.
2012. dec. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!