Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon fáj az ha valaki...

Nagyon fáj az ha valaki elveszti a szüzességét? És mi van azzal ha nem szex miatt, hanem. öhm. értitek. úgy is el lehet veszíteni? Ha igen az is ugyanannyira fáj?

Figyelt kérdés
2012. dec. 13. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
öhm. nem értjük..
2012. dec. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

arra gondolsz, hogy maszti közben?

itt be merem vallani, hogy nekem is így sikerült elveszítenem, de a barátomnak meg is mondtam őszintén.

nos, van akinek fáj az első alkalom, van akinek nem. és ez ugyanígy igaz arra is, ha magadnak csinálod

2012. dec. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Kibírhatatlan fájdalommal jár, és gondoskodni kell vérátömlesztési lehetőségről is, a biztonság kedvéért. Nem árt, ha egy védőnő is ott van az aktus elején.
2012. dec. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A szűzhártya repedése vagy minek nevezik, alapbl szerintem nem egy fájdalmas dolog.


A szex szüzességtől függetlenül tud ám fájni! Szóval nem kell parázni az első együttléttől,mert a fájdalom nem a szűzhártya miatt lesz/lehet....(hanem pl attól, hogy nem vagy nedves,nem figyelmes akivel szexelsz,vagy állatira óriás mérete van és nem tud vele bánni)

2012. dec. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
elvileg a szűzhártya sport közben is kiszakadhat (főleg akrobatikus sportoknál) tehát pontosabban úgy lehet a szüzességet mondani hogy kuki még nem volt benne szerintem így jobb, én így vélekedek a szüzességről
2012. dec. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szűzeség elvesztése nem azonos a szűzhártya átszakításával.
2012. dec. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a szuzhartya atszakadasa egyaltalan nem valoszinu, hogy fajdalmat okoz..ez emberfuggo, van akinek nincs is szuzhartyaja..esetenkent fajhat kicsit, verezhet is esetleg, de eleg ritka a nyilallo fajdalom:)
2012. dec. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Értsétek már meg, hogy addig vagy szűz, amíg nem feküdtél le pasival :D Előtte akár sodrófát is feldughattál, technikailag ugyan már nem vagy szűz, mert nincs szűzhártyád, de az nem számít :D

Amúgy nekem nem fájt :)

18L

2012. dec. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
attól is fájhat a szüzesség elvesztése (az elő aktusra gondolok) ha görcsölünk közben vagy nem engedjuk el magunkat?
2012. dec. 14. 07:33
 10/11 anonim ***** válasza:
nem attol nem fajhat:) viszont nem nedvesedsz be akkor elegge es az fog fajni..szoval engedjetek el magatokat, nem lesz semmi gaz:)
2012. dec. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!