Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most miért zavarja ez? Mások...

Most miért zavarja ez? Mások azt mondták, hogy ezzel semmi gond, erre ő.

Figyelt kérdés

18 éves leszek pár hét múlva és most van az első barátom. ő 21 éves és én nagyon szeretem. egészen tegnap estig azt hittem, hogy ő is, de most már nem tudom.

tegnap este megállítottam, mert már a nadrágomat kezdte gombolni....erre ő kérdezte, hogy most mi bajom. mondtam neki, hogy még szűz vagyok és még nem igazán szeretném megtenni, legalábbis nem ilyen gyorsan...ő meg totál kiakadt, hogy miért nem mondtam neki előbb. de hát csak nem kezdek úgy egy ismerkedést, hogy "heló, xy vagyok, 18 és szűz"

mikor megkérdeztem, hogy miért zavarja, akkor megrántotta a vállát és elment. próbáltam már nagyon sokszor hívni, de nem vette fel.

most ezen komolyan ennyire ki lehet borulni? én azt hittem, hogy nem fogja zavarni.

szerintetek mit tegyek? és ekkora baj, hogy még nem adtam oda magam senkinek? amúgy már megtenném, csak szerettem volna, ha kicsit lassabb. vagy ezzel most valami rosszat tettünk?

amúgy már egy hónapja együtt vagyunk, de eddig csak simogatott, meg csókolóztunk. bár nem is voltunk kettesben este, lehet, hogy akkor már ha van lehetősége akkor előbb is akarta volna?



2012. dec. 13. 19:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
lehetett volna megértőbb is a tag...mióta vagytok együtt?
2012. dec. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt? és miért nem mondtad el neki a kapcsolat alatt, hogy szűz vagy.

Amúgy meg ha szeret akkor nem erőlteti hanem vár ameddig készen nem állsz rá.

2012. dec. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Őrülnék ha lenne egy szűz csajom..
2012. dec. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
Ha ezért akadt ki, akkor szerintem nem szeret...Szerintem csak azért volt veled hogy jól "megtúráztasson".
2012. dec. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem szeret igazán.Hagyd ott!18 évesen legyél büszke rá, hogy szűz vagy, és csak annak add oda, aki tényleg megérdemli!A pasi egy gyökér, lehet ez fájdalmas lesz, de nekem gyanús, hogy csak a szexre kellettél neki. 15/L
2012. dec. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

írtam, hogy egy hónapja vagyunk együtt.

és azért nem mondtam el neki, mert nem hozódott fel a téma.

látta rajtam az első pillanattól kezdve, hogy gyorsan elpirulok és kicsit szégyellős is vagyok....lehet, hogy ez is közre játszott abban, hogy nem beszéltünk erről...

2012. dec. 13. 19:15
 7/22 anonim ***** válasza:
51%
Én sem kezdenék szűz csajjal. De a barátod viselkedése bunkó volt, ettől függetlenül.
2012. dec. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
egy hónap...hm ez még egyáltalán nem ok az ilyen viselkedésre...
2012. dec. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 jin ***** válasza:
100%

Ott a szövegben h 1honapja :)

Am nem ,nem normális (mint fiu mondom XD )...szal akar kiis dobhatod...csak kurni akart vagy ilyesmi(ma nincs kapacitasom értelmes mondatok alkotasára,bocs)

2012. dec. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

caM008 leírod, hogy miért nem kellene neked szűz lány?

szerintem azért én is vagyok olyan mint mások, csak éppen nem szexeltem még

2012. dec. 13. 19:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!