Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy ha a tömegben egy kéz...

Hogy ha a tömegben egy kéz hátulról elkezd nyúlkálni és izgatni szerintetek engedjem neki, vagy inkább elmenjek?

Figyelt kérdés
Persze a tömegbe nem tudok megfordulni hogy megnézzem az arcát.
2009. aug. 22. 13:14
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
95%
ha ilyet tesz valaki azonnal fordulj meg és durr egy látványos pofont neki...nehogy hagyd...legyen benned tartás, nem vagy prosti (azok legalább pénzért hagyják hogy idegenek fogdossák őket meg egyebek)..szoval NE HAGYD!!!
2009. aug. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
56%
szerintem alapbol gáz ha tömegben véletlenül pont téged szurnak ki és még izgtnak is ez elég beteges egy ilyen helyen enyi erövel bemehetnél a metrohoz mesztelenül kurjatok meg papra a hátadon..
2009. aug. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
48%
15:37 papirralt akartam irni***
2009. aug. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim válasza:
93%
szerintem sokan besz*pták ezt a kérdést. Biztos a kérdező csak fantáziált egyszer egy ilyen helyzetről. Kicsit ez hasonlít az önkielégítéshez, arctalan élvezet ez is. Biztos 1szer ödadörgölőzött valaki hozzá koncerten, ez indította el benne a gondolatot. A fenének ezen ennyire felháborodni! Ráadásul szerintem a pasik 95%-a szívesen kielégítene így egy jó testű nőt. Aki azt mondja nem nyúlna egy miniszoknyás popsihoz szívesen az álszent. Ha a kérdező férfi, akkor az előbbi ugyanúgy igaz szerintem a csajokra, csak azzal a plusszal, hogy a csajoknak előbb kicsit oldódniuk kell mondjuk néhány martinivel.
2009. aug. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
88%
15.37 - sajnos bármelyik nővel előfordulhat, hoyg zaklatás éri, ez nem kor, kinézet, öltözködés, stb. függvénye. Zaklatás esetén nem a nőben kell keresni a hibát, mert a bűnös nem ő, hanem az elkövető. Nem a nőknek kell lesütött szemmel, zsákban járni - főleg, mert ha így tesznek, az sem biztosíték arra, hogy védettséget élveznek a zaklatókkal szemben - hanem össztársadalmilag elutasítani a nők elleni erőszak minden formáját, és küzdeni ellene, a figyelmet nem a nőkre, hanem az elkövető férfiakra irányítva!
2009. aug. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim válasza:
48%

ANYÁÁÁÁÁÁÁÁD

:| te betegvagy

2009. aug. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Kedves 18:16-os csak tájékoztatlak hogy felmérések szerint a megerőszakolások több mint felében az áldozat nő kihívóan öltözködött, jó persze nem csak a nő hibája, mert elég elborult állat az aki nem tudja magát enynire visszafogni, de bármeik férfit kérdezed h ha megy előtte egy jó csaj, szép fenékkel miniszoknyában mélyen kivágott pólóban h őt támadná le vagy 2 méterrel arrébb a 60éves dagadt mammert a szkafanderben.

És a kérdezőnek meg annyit hogy ez beteg dolog ha valaki élvezi. Akármi betegsége is lehet akár v csak nem teljesen tiszta és már ott is a fertőzés.

2009. aug. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

hááá persze... tegyük fel elkezd "játszani" veled... és akkor a tömegben hogy lesz folytatás? letolja a naciját, és betolja a lompost a szoknyád alá?! v hogy? XD

ha megtudod itélni h jópasi e v nem, mármint az illatából, stb, akkor fogd meg a kezét, és vidd ki a tömegböl. ott már látod a pasit. ha tetszik akkor beszélgess vele, ha nem küld el az annyába h mit taperol, tán' pedofil...

am meg én személy szerint még csak beszélni se állnék le vele... egy vadidegen taperol meg feldugja az ujját... áh...

2009. aug. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
93%
12:33 vok... nem ribanc, csak kiváncsi... lehet jót remél, lehet azt kap, lehet nem. miért kell le ribancozni? pont az volt e a kérdés h hagyja-e magát v ne... nem feltétlen hagyta... ja és a fejed csak hátra tod forditani... azért akkora tömeg nincs... vagy akkor 120 cm vagy... de azt kétlem... kapd el a kezét és ne engedd... kit érdekel ha fellöksz pár embert, de könyörgöm vki fogdos... -.-" forgolódj csak, ha nem tetszik az alak, jó hangosan elkezdheted égetni h de mega mit képzel miért fogdos... had égjen a kis feje... :)
2009. aug. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!