Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit szólnátok, ha a barátnőtök...

Mit szólnátok, ha a barátnőtök 20 évesen bejelentené, h még szűz?

Figyelt kérdés
Inkább olyanok írjanak, akik már nem szüzek.
2012. dec. 18. 23:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Akkor én most nem írok, de ha körülnézel a többi kérdésnél, akkor láthatod, hogy senkit se zavar állítása szerint. Ezért ezesetben sem fog.
2012. dec. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Azt,hogy: Oké. ÉS??
2012. dec. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Közöltem a párommal előre, hogy én bizony az vagyok 21 éves fejjel. Örült is neki, hogy nekem ő az első.
2012. dec. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 I am God ***** válasza:
100%
Hát ha 2 éve együtt lennénk, akkor csodálkoznék :D
2012. dec. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
ez a kérdés megint olyan kirekesztően hangzik, hogy lehetőleg csak olyanok írjanak akik már nem szüzek, miért miben lenne más egy olyan fiú válasza aki már nem az? aki már csinálta az tudja a legjobban, hogy milyen nagy érték, hogy ha más nem csinálta előtte azt a lánnyal amit ő is más lánnyal...
2012. dec. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

azért akarom, hogy olyan fiú írjon aki már nem szűz, mert a szüzek ahogy én eddig olvastam, legalábbis a legtöbb azért nem bánja h a lány szűz mert maga is az.

én pedig egy tapasztaltabb fiú véleményére vagyok kíváncsi, h ő hogy áll hozzá.

2012. dec. 19. 00:11
 7/20 anonim ***** válasza:
20 évesen ismerkedtem meg a barátnőmmel aki akkor szintén 20 volt ugy mint ahogy te is és ugyanúgy szűz volt ahogy gondolom te is. Nekem előtte már volt barátnőm és ezt neki is elmondtam. Már az elején megbeszéltük, hogy ezzel nincs semmi gond mert mondtam neki hogy megvárom azt a pillanatot amikor ugy érzi bele akar vágni. Isten igazából nem kellet sokat 1 hónap után rávették a barátnői, azt mondták nem fogja megbánni, igy is lett
2012. dec. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Örülnék neki nagyon.

Pedig 1-2 lány már megfordult nálam. :-)

2012. dec. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:

Én nem bánnám :)


21/F

2012. dec. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:

Azért nem mindegy, mert egyértelmű, h a szűz fiúk örülnének neki.

A kérdező viszont feltehetően nem egy szűz fiúval tervezi a dolgot, szal...

Egyébként én nem örülnék neki, én már szeretem az elején tisztázni, h na akkor h állunk.

Huszonévesen nem akarok már ilyen marhaságokkal foglalkozni.

2012. dec. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!