Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalomnál hüvelytablettá...

Első alkalomnál hüvelytablettát használni védekezésként jó választás lenne?

Figyelt kérdés

18 éves szűz lány vagyok és tegnap "próbálkoztunk" a barátommal. Jól ment minden,csak sajnos mire a barátom felvette az óvszert,már nem állt neki eléggé ahhoz,hogy be tudja tenni. (utólag mondta,hogy miattam volt ideges,mert nagyon szeretné,ha jó emlékeim lennének az első alkalomról) Szóval eléggé lehangolta a dolog...

Arra gondoltam,hogy ha hüvelytablettával próbálkoznánk gumi helyett,akkor nem kellene az óvszerrel bajlódni,és talán sikerülne a dolog.

Szerintetek?


2012. dec. 23. 21:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem orvoslod? Akkor mi a túrót csinálsz?XD Te intézed ő helyette. Jaj ez a női logika fárasztó.... és akkor még te mondod, hogy Istenem.
2012. dec. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Egyébként szerintem még mindig a fogamzásgátló tabletta a legmegbízhatóbb és legkényelmesebb módszer, persze, ha semmi nem zárja ki a szedését. :)

Mondjuk én nagyon gumiellenes vagyok, mert nagyon nem szeretem, kidörzsöl, és nem bírom, hogy nem természetes cucc jár bennem. Akinek viszont nincs gondja vele, nyugodtan használja azt.

2012. dec. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

12-es hálás köszönet,végre egy normális válaszoló.

Tudom,hogy a tabletta lenne a legmegbízhatóbb,de mint mondtam,hajlamos lennék elfelejteni beszedni...

2012. dec. 23. 22:49
 14/15 A kérdező kommentje:
mármint a fogamzásgátló tablettára gondoltam
2012. dec. 23. 22:54
 15/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok, és a pharmatex és egyéb ilyesmi termékek nagyon megbízhatatlanok, nagyon sok ismerősöm van, akinek pharmatex mellett lett babája. Tudom, hogy egyik sem 100%-os, de ez még sokkal kockázatosabb, én sosem választanám. Maximum úgy, hogy pharmatex + megszakítás, de a megszakításhoz eléggé összeszokottnak kell lenni, szóval első alkalomra semmiképp. Ha feledékeny típus vagy, de egyébként nincs bajod a hormonkészítményekkel, akkor talán meg kéne próbálnod a hüvelygyűrűt (természetesen orvosi konzultáció után).
2012. dec. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!