Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A páromnak most hétvégén...

A páromnak most hétvégén fogom elvenni a szüzességét? Többi lent.

Figyelt kérdés
A páromnak most hétvégén fogom elvenni a szüzességét, nos nem igen tudom hogy hazudik e nekem hogy szüz e még egyáltalán. Van e valami jel amiből le tudom majd szürni hogy tényleg az e vagy sem amikor ott tartunk? Mire figyeljek hogy magamnak be tudjam bizonyítani hogy tényleg az?

2012. dec. 24. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ha vérezni fog, akkor szűz volt. ha nem vérzett, az sem jelenti 100%, hogy nem volt az! lehet, hogy a monyod kicsi
2012. dec. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
hat akkor lehet akarmit is mondani ha megtudjuk h fiú avagy lány e az alany.
2012. dec. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én fiu vagyok :) 22éves
2012. dec. 24. 21:38
 4/12 A kérdező kommentje:
És lányról lenne szó.
2012. dec. 24. 21:39
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért hazudna erről? Miből gondolod, hogy hazudik?

Annyira változatos, hogy kinek milyen a szüzessége elvesztése, van, akinek nagyon fáj, esetleg még egy pár alkalommal utána is, van, akinek nem. Van, aki vérzik, de olyan is előfordulhat, hogy nem.

Van, aki több alkalom után is esetlenkedik még, van, aki könnyen ráhangolódik a partnerére az első alkalommal is.

Nem tudok tuti tippet adni. Ha vérzik neki, akkor erősen gyanús, hogy szűz volt, de ha nem, akkor sem biztos, hogy nem volt az.

2012. dec. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nincs ilyen jel testileg, ami tutibiztos minden szűznél ugyanúgy van.

Van valami okod rá, hogy kételkedj a szavában?

2012. dec. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Nekem nem fájt, nem véreztem,tehát ebből nem tudod leszűrni.

A viselkedésére,gesztusaira figyelj,az sokat elárul.

2012. dec. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát igazából csak annyi hogy friss kapcsolat, és nem szeretném hogy hazudozzon nekem, és igen van mert kaptam a haverjaitól pár félreérthető visszamásolt levelet. Szóval itt csak azon van a hangsúj hogy hazudik e nekem vagy sem.
2012. dec. 24. 21:45
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát ha valakinek kételkedel az igazmondásában, akkor ne keveredj vele ilyen bizalmas kapcsolatba, mert megütheted a bokádat. Ismerd ki, és akkor feküdj le vele. Főleg ha valaki szűz, akkor több idő kell neki a kapcsolat elmélyüléséhez és pettinghez (hónapokban értve), tehát egyáltalán nem azon töri a fejecskéjét, hogy egy friss kapcsolatban máris lefeküdjön.

Például ha mindezek ellenére ő az, aki sürgeti a dolgot, akkor egészen biztosan nem szűz.

(37L)

2012. dec. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ahogy mondja az utolso valaszolo, hogy ha fel szokta hozni a temat vagy surgeti a dolgot, akkor nem szuz. Tovabba a szuzessegnek a jele a tapasztalatlansag.
2012. dec. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!