Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom szűz de én már nem....

A barátom szűz de én már nem. Hogyan tehetném neki különlegessé és hogy nagyon jó és emlékezetes legyen neki?

Figyelt kérdés
Légyszi komoly, értelmes válaszokat írjatok. Előre is köszönöm :)

2012. dec. 25. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Neki azis emlékezetes lesz h végre dughat:)
2012. dec. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sztriptiz, lovaglás
2012. dec. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 okoska31 ***** válasza:

ha a tudásod és odaadásod legjavát nyújtod.


és lehetőleg te se görcsölj rá a dologra... (különben más miatt lesz emlékezetes)

2012. dec. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem ez olyan aranyos mert ilyenkor a pasi parázik. Nálunk is ez volt a helyzet. Én finoman vezettem rá a dolgokra. Először elkezdtem vetkőzni majd őt vetkőztetni aztán lecumiztam majd behúztam mosolyogva az ágyamba és lovagoltam egy jót. Nekem nem volt orgazmusom ő hatalmasat élvezett és én meg azt élveztem mikor láttam neki milyen jó :D
2012. dec. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hypno válasza:

Egy fiú alapból egyetlen ideggörcs lesz, amikor először lyukra vergődik, mert nagyon meg akar felelni a lánynak.

(Már legalábbis ha normális és nem egy egoista barom.)

És sanszosan borzasztóan ügyetlen ezért rá kell vezetned, hogy neked hogyan és mi a jó. (Neki mindenképpen jó lesz. Valószínűleg túlságosan hamar is.)

Az ideális az, ha sikerül a csúcsra juttatnia, mert attól piszok nagy kandúrbandinak érzi majd magát.

Ettől függetlenül egy fiú soha az életben nem felejti el az első alkalmat.

Szerintem jobb, ha mintegy "véletlenül, spontán" történik és nem nagy előkészületek után.

2012. dec. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Barmit csinalsz emlekezetes lesz neki ;)

hany evesek vagytok? Hanyadik partnered lesz?amugy mar az is pozitiv h elmondta...

2012. dec. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!