Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon félek megtenni. Lányok,...

Nagyon félek megtenni. Lányok, ti hogy csináltátok először?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok. Mostanában egyre többször nyúlok magamhoz. Eddig csak a csiklómmal játszadoztam (amit nagyon élvezek),de ezt kevésnek érzem. Félek megujjazni magam. Egyszer már ez első ujjpercemig bedugtam,de úgy éreztem,hogy nem vagyok nedves,pedig nagyon fel voltam izgulva. Nagyon vágyom rá,hogy magamban érezhessem az ujjam,de nem tudom megtenni :( Mit tanácsolnátok?

Előre is köszi :)

15/L



2012. dec. 26. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mered megtenni (és a leírtak alapján szerintem nem azért, mert fájna) akkor valószínűleg mi nem tudunk segíteni, mert lélekben még nem készültél fel rá. Dugd be nyugodtan beljebb nedvesebb leszel hidd el ;) 18/l
2012. dec. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
félek,hogy véreznék
2012. dec. 26. 14:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem lett tőle semmi bajom pedig csinálta.

Az meg hogy nem megy lehet lelki okok miatt,mondjuk hogy ez miatt idegeskedsz stb.

2012. dec. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha 18-ig nem sikerül akkor jelentkezz! :-D
2012. dec. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne félj, nem fogsz vérezni de a körmöd minden esetre NE legyen hosszú, mert azzal felsértheted a bőröd, de hidd el, élvezni fogod. A hüvelyi orgazmus SOKKAL intenzívebb.

Amúgy meg lazulj el, és mint az első is írta bent azért nedvesebb vagy.

2012. dec. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ne félj megujjazni magad! Fontos, hogy megismerd a testedet, még így tizenévesen, és egy két év múlva már ismerd annyira a tested, hogy a szex ne legyen probléma!
2013. jan. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én is felek, én meg addig se mertem bedugni mint te! Mit csináltál?

14/L

2014. ápr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!