Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megujjaztam a barátnőm akkor...

Megujjaztam a barátnőm akkor még szűz maradt?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a barátnőm még szűz, és még nem feküdtünk le. Megujjaztam akkor a szűzhártya átszakadt? A középső ujjam kb 8-9 centi, az be is ment tövig. Ő azt mondja hogy ujjal nem lehet átszakítani a szűzhártyát. Tudtommal nem vérzett. Csak ezt így nem igazán értem!
2012. dec. 28. 07:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan biztos, dugd be a péniszed, egyből ki fog derülni!
2012. dec. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
nézd meg az értelmező szótárban a szűz pontos meghatározását!
2012. dec. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem én tudom hogy rosszul fogalmaztam, csak nem értem hogy a szűzhártya átszakadt vagy nem?
2012. dec. 28. 07:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Lévén én nem voltam ott, honnan a búsból tudjam, hogy mit csinált az ujjad a barátnődben? -.-


A szűzhártyája átszakadhatott. És hírből sem vérzik mindenki, ez ugyanis egy bazinagy tévhit. De a szűzhártya akár sport közben is kiszakadhat, ergo lehet, hogy fizikailag már nem is volt meg, mikor te arrafelé matattál.


De amúgy, dobja szét a lábát, húzz oda egy lámpát, és less be :)

2012. dec. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De akkor nem fájna neki?
2012. dec. 28. 08:33
 6/7 Booo96 válasza:
Igen :D Még szűz attól !
2012. dec. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy fáj. Ez rohadtnagy tévhit ugyanúgy mint az is,hogy mindenki vérzik az elsőnél.

Én egyáltalán nem véreztem az elsőnél,és a fájdalom sem volt olyan eget rengető mint azt mondják az okosok. Fájt,de nem volt vészes.

Persze ez mindenkinél változó.

2012. dec. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!