Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak olyan szűz vagy szexuál...

Vannak olyan szűz vagy szexuálisa tapasztalatlan lányok akik szívesen lefekszenek szintén szűz/tapasztalatlan fiúkkal tapasztalatszerzés és egymás vágyainak kielégítése érdekében?

Figyelt kérdés

2012. dec. 28. 23:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Itt olcsóbb nőt fogni, mint k#rvához menni?
2012. dec. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha lennének, akkor most nem irkálnál ilyen kérdéseket.
2012. dec. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A vágyaid csak olyanal tudod kielégíteni,akit szeretsz is nem légböl kapitt lányokkal...
2012. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
3. Hagyjuk a szent maszlagot. Pina pina.
2012. dec. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%

#1: Nem azért, de:

1.) k*rvából hol találsz szüzet?

2.) nem akar mindenki nemi beteggondozóban rohadni

3.) ebből mindkét félnek előnye származik, csak egy minimális vonzalom kell hozzá

4.) azért ez sem ingyenes, én pl. meghívnám erre-arra a lányt, stb.


Nekem is ilyen jellegű kapcsolatra van szükségem, a hosszútávúak nem valók nekem.

2012. dec. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

bocs, de én tökre nem veszíteném el egy idegennel csak azért, mert tapasztalatot akarok szerezni vagy kielégíteni a vágyaimat. És ha igen, akkor már nem egy szűz fiúval, hanem egy tapasztalttal. nem tudom, mi abban a jó, h ismeretlennek adod oda magad érzelmek meg minden nélkül, ráadásul még nem is élvezné a csaj, mivel szűz plusz a pasi is szűz. a szűz lányok csak nagyon ritka esetben élveznek el, és csak azért élvezik a szexet, mert azzal vannak, akit szeretnek. egy ismeretlen szűz fiúval ez szinte lehetetlen.

20/L és szűz

2012. dec. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Itt is látszik, mennyire leírják a szűz srácokat. Nem olyan biztos, hogy aki tapasztalatlan, az felkészületlen is...
2012. dec. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nincsenek.

Itt se, és máshol se.

Ha pedig az a szűz fiú még buta is, akkor különösen ellenszenves lesz a lányoknak. A már nem szüzeknek is.

2012. dec. 29. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Miért akarod elveszíteni a szűzességed, attól még minden ugyan olyan lesz mint előtte...

Nem vágysz komoly kapcsolatra?

2013. jan. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 TB28 ***** válasza:
6/9!! Nem lenne kedved találkozni? :) 21/F
2013. márc. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!