Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 évesen már csak prostival...

25 évesen már csak prostival tudja elveszteni a szüzességét?

Figyelt kérdés
Legyünk őszínték, ennyi idősen ultra gáz szűznek lenni. Nem hiszem, hogy egy ilyen "fogyatékosság" vonzza a nőket, sőt egyáltalán nem, kiröhögik érte az embert, hulladéknak tekintik.
2012. dec. 30. 19:55
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
* "tudja" helyett "lehet"
2012. dec. 30. 19:56
 2/16 anonim válasza:
Neked mi bajod van?
2012. dec. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nehogy elveszítsd! Kapsz rá emelt családi pótlékot és ingyen parkolhatsz!
2012. dec. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Tegye fel a szüzességét egy online apróhirdetésre ! De ne túl drágán. Egy 18 éves lány annyira sokat kér érte, hogy rá szált a vám és pénzügyőrség :) A cikket megtalálod googlen.
2012. dec. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25 évesen már sehogy, hova sietsz? Keres egy normális , kevésbé trendi nőt.
2012. dec. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"Keress egy nem trendi nőt" - Ugyanúgy az egekben vannak az elvárásaik mint azoknak akik jól néznek ki.

23f vagyok szánalmas szűz, és kerestem egy 'nem trendi nőt" ( tényleg kövéret ), le is feküdt volna velem, de mikor véletlenül kicsúszott a számon a szűz, akkor már végeztünk is.

Én a prostira szavazok, mindenki csak lenéz és leprásnak tart. A szülinapomíg én is elmegyek egyhez, nem kezdem a 24 is így...

2012. dec. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nőt jobban bántana, ha kiderülne prostival vesztetted el, mint az, hogy szűz vagy. Ekkora őrültséget én nem tennék a helyedben!
2012. dec. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Ne legyél ennyire elkeseredve!!!

Szerintem nem olyan gáz ez a szitu, mint amennyire gondolod, ha beírod netre vannak többen is 20on felül akik szüzek :)

Meg oké, most elmész egy prostihoz, elveszted utána mivel lesz jobb???

Inkább várj egy olyan lányra, akit tényleg szeretsz.

Ha normális nem fog kiröhögni.:)

L/20

2012. dec. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
És mit érsz egy dugással? Adtól még az első barátnődnél béna leszel és nem fogja elhinni hogy már nem vagy szűz mert csak a tapasztalat hiányát fogja érezni.
2012. dec. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%

Én 27 évesen vagyok ilyen. De valóban egyetértek kérdező, a nők nagyon nagy többsége szétcsipedne ha a tudtára jutna,hogy mert szüzike lenni 25 évesen. Egyszerüen olyan szinten kiröhögni,hogy BennyHill shown nem lehet ekkorát röhögni. Egy igazi olyan tősgyökeres ízig vérig nyomorék jellemnek volnál tartva, és szarba se volnál nézve.

Szeirntem is menj el, művletesd ki a faszod egy prostinál, és mélyen hallgass a dologról. De igaz, a prosti is belül jókat fog röhögni rajtad, lesz egy jó napja, sokan nem szeretik az ilyen szűz ganékat, direkt ezért írják hogy csak 25 től felfelé vállalnak, annak reményében hogy ilyen csölöttagyúak hátha nem kötnek ki nála. Ha színleled a magabiztosságot, akkor fizetősnél még nem lesz annyira oltári nagyon kínos a szityuáció.

Sima lánnyal ne kezd, mert kő keményen megütöd a bokád szerintem. Még ha esetleg külsőre be is jössz neki, mert alfa kinézeted van, és ugye nincs rádírva, hogy miféle szarság vagy lélekben/szűz/ akkor amint tudomást szerez róla, valószínüleg örökre elveszted a lehetőséget is,hogy megszerezd. Egy életre kiábrándul belőled.

Nagyon kevés az olyan lány, aki pont szűzkant keres magának, ők szintén szüzek, zárkózott beteg elmék, de a normális életrevaló, életvidám, pörgős kapós lányok azok vastagon szarnának le.

2012. dec. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!