Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megtegyem? Hogy oldhatnám a...

Megtegyem? Hogy oldhatnám a szorongást, meg egyáltalán azt sem tudom mit csináljak, hogy neki jó legyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A barátommal egy hónapja vagyuk együtt.A barátom a 16-ot töltötte júliusban én februárban töltöm a 16-ot. Neki én vagyok az első „komolyabb” kapcsolata, rajtam kívül egy barátnője volt, vele is öt napot... Én már az elején megmondtam neki, hogy én még nem szeretnék vele lefeküdni,ő megígérte, hogy addig vár rám amíg szeretném, meg mig be nem veri nevelőapám képét. Utóbbit azért, mert engem nevelőapám négy éven keresztül szexuálisan zaklatott, de nem sikerült neki annyira benyomni, így szűz maradtam. Másfél éve költöztem anyukám anyukájához, mert nem bírtam az otthoni körülményeket. Szóval már háromszor is volt itt barátom, és mindig kicsit tovább mentünk. Utolsó két alkalommal meztelenül voltunk de nem történt meg. És tényleg nagyon óvatos. Tegnap is volt itt barátom, és szintén meztelenül voltunk, és azt akartam hogy végre ő is elmenjen. Majdnem összejött, de hirtelen kapucsörgést hallottunk. Aztán végülis nem jött haza mamám, de mi eléggé megijedtünk, és kiugrottunk az ágyból. Én megtenném vele, mert érezteti és kimutatja hogy bármit megtenne értem, de van bennem egy kis szorongás a nevelőapámos sztori miatt, meg kicsit félek, hogy esetleg kiszakad az óvszer. Én nagyon szeretem és bízom benne. Hogy oldhatnám a szorongást, meg egyáltalán azt sem tudom mit csináljak, hogy neki jó legyen? Előre Kérem, hogy ne ribancozzatok le, és a sértő kommenteket légyszíves mellőzzétek. Csak az válaszoljon aki tényleg segítene. A normális válaszokat előre is köszönöm.
2012. dec. 30. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt az őstulokot akit nevelőapának nevezel vasvillával kéne megsimogatni, először is.

A legfontosabb a nyugodt körülmények biztosítása mivel eleve "hendikepes" a dolog lelki része. Az ilyen ugrabugrálás több mint lelombozó, eleve.

2012. dec. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

hendicap... grat az amúgy "handicap"

és hátrányt jelent...

amúgy nem tudom milyen a viszonyod nagyiddal de burkoltan küld el otthonról, ha bízol a srácban akkor te tudod.

Nem tudom nekem ha ilyen lenne én el tudnám a ház népét otthonról küldeni mondjuk én srác vagyok...

sok siker ^^

2012. dec. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tataboy válasza:
Semmit ne csinálj csak annyit tegyél amit érzel hogy tenned kell,majd idővel minden jön magától!
2012. dec. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ketteske: ha már helyesbíteni próbálsz (ki kért meg rá), legalább lenne igazad. Nézzük akkor ezzel szemben a tényeket:

- a hendikep írható ebben a magyarított formában ergo

létező szó, csodálkozom rajta hogy még az életben nem láttad ha ilyen okos vagy;

- a jelentése az amit levéstél és ha elolvasnád amit írtam akkor észrevennéd hogy természetesen ugyanebben az értelemben használtam. Csak hát meg kéne tanulni magyarul szöveget értelmezni...

Na menj aludni.

2012. dec. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!