Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom megujjazott, lehet...

A barátom megujjazott, lehet hogy átszakadt a szűzhártyám?

Figyelt kérdés

A barátommal pettingeltünk és elég rendesen belemelegedtünk a dologba. Több ujjal ujjazott, amit nagyon élveztem, de aztán kicsit fájt. Miután abbahagytuk nagyon meglepődtünk, mert véres volt a keze. Ezután még egy napig picit véreztem. Mielőtt még valaki mondaná, nem, nem a menstruációm jött meg.

16/L



2013. jan. 2. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is nem átszakad hanem bereped a szűzhártya.


Ez egy picit szűkebb gyűrű, nem egy "fólia" ami befedi a lyukat.

Igen, ha vérzett és fájt egy kicsit, valószínű, hogy megpattanhatott valahol.

2013. jan. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hogyha nem a menstruációd jött meg, nincs is semmilyen nemi betegséged, és nem vágott meg a körmével (amit éreztél volna), akkor szerintem elég jó eséllyel, igen :)
2013. jan. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Előfordulhat. De ha szeretett pasival történt akkor nagyon nem kell ezért bánkódnod!
2013. jan. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A szüzesség azt jelenti, hogy pénisz még nem hatolt a hüvelyedbe.

A szűzhártya meg valószínű, hogy berepedt, de nem tudni mennyire. Még akár az első együttlétre is maradhatott belőle. Ez már alkati kérdés.

Ha fogsz egy tükröt és az egyik kezeddel óvatosan szétnyitod a kisajkaidat, elvileg láthatod a szűzhártyádat,vagy ami maradt belőle, vagy csak simán a hüvelybejáratot, ha teljesen átszakadt.

Remélem sikerül a "vizsgálat"!

Majd védekezni ne felejtsetek el!

2013. jan. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!