Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Akkor ha valakit anál szexben...

Juggling0208 kérdése:

Akkor ha valakit anál szexben részesítek akkor az azt jelenti h nemvagyok szűz?

Figyelt kérdés
akkor ha valakit anál szexben részesítek akkor az azt jelenti h nemvagyok szűz vagy mi ? :) amugy szűz vagyok :) 16/f

2013. jan. 6. 00:03
 1/4 Grim13 ***** válasza:
itt egész jó dolgokat írnak [link] ,de hogy magam is válaszoljak ... tegyük fel hogy egy lánnyal volt anális sex és te álltál hátul (persze nem sértegetlek ha nem így volt az most nem fontos) én magamat pontos embernek tartom, számomra a szüzesség elvesztése az első hüvelyi közösülést takarta... kuki a nuniba ! az orál, anál, vagy a lábszex vagy bármely testhajlat használatát nem tekintettem annak, ezt te döntöd el ... de (ismét de) az "amúgy szűz vagyok" kiírás paradox helyzet elé állít vagy mi... végül: hol éltek ti 16 évesen hogy jár az anál ? én 21-22 évesen vért izzadok egy nőnél hogy bevállalja :S a kérdésed gondolom burkolt dicsekvés úgyhogy a kuuu..... vedd úgy hogy kihasználtam a szókincsem !
2013. jan. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 manocskaXX válasza:
Igy igaz akkor nem vagy szűz ha a lány vaginájába történik a behatolás, különben pedig kedves grim 13 manapság a 15 16 éves lányok elég bevállalósak szóval.. én semmin nem csodálkozom azon sem hogy hagyják az anált...
2013. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Grim13 ***** válasza:
király :D csak ezért engem ezért már büntetnének :D klubdélutánon régen örültem egy puszinak :P
2013. jan. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Erre nincs szabály. Ha kérdezik, mondd, hogy igen, "gerince vágtam már valakit"!

Persze az idézet itt nem igazán helytálló, de a lényeg, hogy szexeltél egy csajjal (ugye csajjal! :O), így be vagy avatva komám!


Ha megengedsz egy javaslatot, akkor inkább igyekezz egy punciba bejutni, mert annál kevés jobb van, főleg, ha a csaj is élvezi.

2013. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!