Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon fontos kérdés lenne,...

Nagyon fontos kérdés lenne, szűz vagyok még ha, . (lenn a többi)?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem,hogy szűz vagyok-e még,ha nemrég az ujjamat egy picit feldugtam(picit)és semmi érdekes érzés nem volt.De aztán estére fájt azon a helyen.Lehetséges hogy már nem vagyok szűz?Átszakítottam a szűzhártyámat?

Hamar kérek választ!Köszönöm előre is


2013. jan. 6. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát ha átszakadt akk vérezni is kellet volna kicsit...
2013. jan. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nem mondom meg!
2013. jan. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Mivel a szűzhártyák olyan sokféle alakban és formában léteznek, fontos rájönnünk, hogy a szűzhártya nem egy megbízható jelzője annak, hogy egy személy él-e szexuális életet vagy sem. Ez különösen igaz néhány nőre, a szűzhártya ugyanis megnyúlhat vagy átszakadhat ujjak által, tamponnal, maszturbáció hatására, vagy akár egy nőgyógyászati vizsgálat alkalmával.


Mások számára a tampon használata, vagy az ujjakkal történő ingerlés egyáltalán nem is sérti meg a szövetet. Történeti bizonyítékok szintén azt a nézetet erősítik, hogy a szűzhártya átszakítása vagy kinyújtása nem-szexuális, de megerőltető tevékenység során is lehetséges, (mint például lovaglás, torna, vagy tánc során) vagy egy közvetlen, a vaginális területet érintő trauma is okozhatja. Vannak olyan nők is, akiknek szűzhártya-szövetük olyannyira rugalmas, hogy behatolás során sem sérül.


Ha egy nő szűzhártyája megnyúlt, vagy átszakadt, vérzést, fájdalmat tapasztalhat, ami általában rövid ideig tart. Vagy lehet, hogy egyáltalán nem is mutatja a kellemetlenség-érzés „tüneteit”."

2013. jan. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mindenképp kell vérezzen ha átszakadt?Nekem nem volt vérzésem...
2013. jan. 6. 16:03
 5/11 anonim válasza:
47%
Ezt személyesen kéne megvizsgálnom, hogy eldönthessem, mert a leírtak alapján határeset...Ingyenes kiszállást vállalok :-)
2013. jan. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül vérzik, és nem valószínű, hogy átszakadt. Mivel a szűzhártyán is van lyuk. Éppen ezért lehetséges, hogy a szűz lányok is használjanak tampont. Lehet megsértetted kicsit és ezért fájt.
2013. jan. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. jan. 6. 16:06
 8/11 anonim ***** válasza:
A szüzességedet akkor veszíted el, amikor először farok jár a hüvelyedben. :-P Azaz mindaddig szűz maradsz, amíg nem közösülsz egy fiúval. A szűzhártya állapota ebből a szempontból közömbös.
2013. jan. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,mindaddig szűz maradsz,még nem fekszel le egy fiúval...Lényegtelen,hogy szűzhártyád megvan-e vagy sem.Ha nem feküdtél le senkivel,akkor szűz vagy.
2013. jan. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :D Akkor jó!
2013. jan. 6. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!