Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Érdemes még várnom az igazira,...

Érdemes még várnom az igazira, vagy veszítsem el minél előbb?

Figyelt kérdés

24 éves fiú vagyok, szűz. Soha nem volt barátnőm és még csak nem is csókolóztam. Mindig úgy gondoltam, hogy ha lesz barátnőm, aki szeret, és akit én is szeretek, azzal majd megtörténik a dolog. Az évek teltek, de a nagy szerelem elmaradt... Nem sok lánnyal jöhettem volna össze, de mivel nem éreztem úgy, hogy beléjük tudtam volna szeretni, ezért nem jöttünk össze.


24 évesen már egyre jobban foglalkoztat a kérdés, hogy érdemes-e még várni. Mivel szűz vagyok, béna a csajozásban, nem sok esély van, hogy egy nekem tetsző lánnyal össze tudjak jönni. Ha meg mégis sikerülne, akkor az ágyban lennék béna valószínűleg, még a csók előtt is izgulnék, amit simán észrevesznek a tőlem fiatalabbak is.


Ha olyan lánnyal akit nem szeretek, egyből a szexe kerülne sor - mivel nekem még a csók is izgalmas - valószínűleg egyből elélveznék, szar lennék, bénáznék. Viszont lehet minden mindegy alapon így kéne tennem, hogy később egy nekem tetsző lányt egyáltalán meg tudjak szerezni és neki jó legyek.


Szerintetek érdemes még várni a nagy szerelemre, vagy ha valakit megkaphatok, akkor próbáljam megszerezni, tudva azt, hogy valószínűleg szar élmény lesz?


2013. jan. 6. 17:32
 1/4 anonim válasza:
100%

Szerintem kezdj el randizgatni. Nem kell eslő körben lefeküdni egy randi alannyal.

Ismerkedj, tanulj meg flörtölni, beszélgetni (mert gondolom kommunikációs problémák is felmerültek, ha eddig nem volt senkid). Aztán 3-4. randi után csókold majd meg a lányt, ha úgy érzed... lehet először béna leszel. Akkor ha engedi csókold meg mégegyszer, az már jobb lesz.(bár azt mondom, 24 évesen ne igen mondd, hogy még nem randiztál..kicsit ijesztő lehet a lány részéről is...)

Aztán ha elér a szerelem, akkor nem gondolnám, hogy van olyan lány aki ezért szakítana veled, mert még tapasztalatlan vagy.


Persze ott a másik alernatíva is: elmész bulizni, felszedsz egy lányt, szexeltek, lehet nem fog Neki tetszeni, lehet beégsz, de az is lehet hogy jó vagy az ágyban. Csak akkor semmi érzelem, gyengédség ...nem beszélve arról, hogy akkor ezt 5 évvel ez előtt is megtehetted volna.


20L

2013. jan. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

"Nem sok lánnyal jöhettem volna össze"


Öregem, lehetnél rosszabb helyzetben is. Én nemsoká' 26 leszek de nekem nem is volt eddig olyan sem, akivel egyáltalán összejöhettem volna. Az előző válaszolónak igaza van, ha szexelni akarsz, azt megtehetted volna eddig is ha másnem egy prostival. Nálam az a probléma hogy nekem nem a szex hiányzik. Vagyis az is, nagyon. De emellett normális kapcsolatra vágyom. Hogy érezhessem egy nő gyengédségét, törődését, érdeklődését stb. Talán az a bajom hogy sajátosan fogom fel a szerelmet. Számomra valami olyasmi lehet egy kapcsolat, mint egyfajta legeslegjobb barátság egy csajszival ahol testiség is van. Legtöbb embernél ez úgylátom nem így működik, meglátnak valakit és szerelmesek, szex, majd aztán ismerhetik meg kicsit jobban egymást. Szóval szerintem nekem ez az eltérő felfogás lehet a defektem. Ugyanakkor én továbbra is várom hogy megismerhessek egy olyan lányt aki engem szeret. Azért is, mert nem érzem úgy hogy egy prosti, vagy bármi alkalmi szex erre megoldás lenne. Olyan mintha sebtapaszt raknék nyílt törésre. Nem hiszem hogy segít.

2013. jan. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Haver, ne várj semmire! A valóság az, hogy 24 évesen már tapasztalatokkal kellene rendelkezned, nem azon sz*rakodni, hogy most lesz-e igazi szerelem vagy nem!? Az majd eljön- ha kell, ha nem, - de egy 24 éves pasinak már illene rendesen dugnia! Szedd össze magad, vagy menj el egy ribanchoz, vagy csinálj már valamit, mert amíg itt szerencsétlenkedsz, addig bele is fogsz hülyülni az egészbe!!! És az önbizalomhiányod máris idáig süt! Változtass, mert rossz úton jársz!
2013. máj. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne várj semmire! Én 17 évesen vesztettem el az "igazival" akivel persze már rég nem vagyunk együtt. Nincs olyan, hogy Igazi!

Ismerkedj, kötetlenül, ne így állj hozzá, hogy valószínűleg szar lesz. Ha már eljutsz az ágyba a csajjal akkor meg már tetszel neki, ne akarj megfelelni.

És nem vagy egyedül sem a bénázásban sem a szűz létedben. Sokan bénáznak ugyanúgy annak ellenére, hogy már nem szüzek.

2013. jún. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!