Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy 47 éves nőnek, akinek még...

Egy 47 éves nőnek, akinek még soha nem volt nemi kapcsolata, fájdalmas lesz az első aktus?

Figyelt kérdés
Nagybátyámról a netes társkeresőn megismerkedett egy nővel, nagyon helyes, aranyos szerintem (nekünk is bemutatta), s most két napja hallottam meg véletlenül, amint édesapámnak panaszkodott a bácsikám, hogy minden klappol ezzel a nővel, csak ezt a szüzességes dolgot nem tudja hova tenni. Mert ő, mint 50-es pasi mit kezdjen egy negyvenes szűz nővel, meg egyáltalán fél is, hogy vajon nem vastagodott-e meg a szűzhártyája, s esetleg komoly gond lesz az első alkalom során, talán még orvosi beavatkozásra is szükség lesz. Ti mit gondoltok erről? Engem már két napja foglalkoztat ez a dolog, szinte hihetetlen, hogy ilyen idősen valaki szűz legyen. S ráadásul egy olyan nő, mint ő, aki formás, okos, humoros, jó beosztásban dolgozik, és még szűz! Van még egyáltalán ilyenkor, ebben a korban szűzhártya???

2013. jan. 9. 17:56
1 2
 11/17 Hole Hunter ***** válasza:
Nehéz elképzelnem...viszont, ha ez így van és az illető hölgy rájön, mit hagyott ki...na az sokkal brutálisabb lesz számára. Ugyanis konkrétan a változókor előtt áll...ha még nincs benne.
2013. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hát, tudtommal változkorban is lehet szexelni :)
2013. jan. 9. 18:27
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja, csak ott ezerrel! Kinyiffantja a pasit!
2013. jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
biztos, hogy nem nőtt neki össze, különben nem tudna hol távozni a menstruációs vér
2013. jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
45%
Kizárt egy nő nem bírja ki addig szex nélkül csak egy férfi.
2013. jan. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nálunk a családban nem szokás arról beszélgetni,hogy hány ujját tudja a rokon feldugni a párja hüvelyébe..érdekes kis család! :)


Hazudik,és kész.Netes társkereső.Nagyon jó nő.Hazudik és pont.Ettől még egymásra találhattak és boldogok lehetnek.Messziről jött ember azt mond amit akar :)

2013. jan. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16-os.

Nekem is ez szúrt szemet.

Egyik nagybátyámról sem tudom, hogy hány ujjal tudja ujjazni az aktuális párját, esetleg a feleségét.

Bár lehet, hogy a mi családunk ilyen "maradi"...

2013. jan. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!