Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért hiszik azt a mai tinilán...

Miért hiszik azt a mai tinilányok, hogy az orvosok a szűzhártsájukra kíváncsiak?

Figyelt kérdés
Rengeteg kérdést hallottam és olvastam már fiatal lányoktól, akik attól féltek, hogy az orvos (nem csak a nőgyógyász) azt vizsgálgatja hogy megvan e még a szűzhártsájuk! Ez annyira béna....hogy lehetne egyszer és mindenkorra megértetni velük, h hagyják a fenébe ezt a szűzhártya kérdést? Már annyi kérdésben meg lett magyarázva, h a szűzhártya nem függ a szüzességtől, mert bármikor elszakadhat... És egy orvost hol a fenébe érdekli már, hogy az 1632. páciense szűz e még? Miért ennyire naivak ezek a kis libák? És ha ilyen buták, miért nem barbiznak még? Ne haragudjatok, csak kihoz a sodromból ez az egész...
2009. aug. 28. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert idióta pitsák. De nem értem. Ha ahoz nagykislányok hogy 13 évesen megdugatják magukat, akkor nehogy már betoljon egy orvostól!
2009. aug. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
azthiszem talán azért lehet mert az számukra érték... vagy legalábbis jelentéssel bír... lehet h cikinek éreznék ha a doki tudná h még szüzek... vagy épp már nem... amugy a dokit sztem sem érdekli
2009. aug. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem az zavarja őket ha meglátja hogy szűz. épp az ellenkezője...
2009. aug. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
valaki elmagyarázná mi az a szűzhártsájukra?
2009. aug. 29. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
utolsó...egyetlen betűt elgépeltem véletlenül....de ettől még sztem érthető, nem tudom, ilyesmibe minek belekötni
2009. aug. 29. 11:10
 6/8 anonim ***** válasza:

A szűzhártya átszakadása, azt jelenti, hogy valakivel volt nemi kapcsolatod...sok esetben így van, de lehet, hogy spontán is átszakad, pl sport stb.

Innentől kezdve érdemes a nőnek/lánynak odafigyelni magára, mert ki van téve jobban a fertőzéseknek...

A dokinak meg ez a dolga, hogy megvizsgáljon...

Ha féltik magukat, menjenek el nőgyógyászhoz... és nincs probléma, bár nem tudom, hogy a tinik hány %-a megy el, hozzájuk illetve dokihoz...

2009. aug. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

csak hogy legyen a szemedben egy kivétel :)

13 vagyok és egyáltalán nem érdekel hogy az orvos meg a nőgyógyász kíváncsi-e a hogy szűz vagyok-e még...és nem értem miért kéne még barbiznunk? nem ovisok vagyunk...

2010. máj. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
és tanulj meg írni!!!
2010. jún. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!