Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Terhes lehetek?

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

A baratommal lefekudtunk es nem vedekeztunk de nem is elvezett belem de szerintem meg a szuzhartyat sem szakitotta at mivel nem vereztem. Terhes lehetek?

De mintha mostanaban megnott volna az etvagyam. Kb 2-3 hete fekudtunk le. Enyi idobol meg lehet allapitani valamit?

Oszinte valaszokat varok ki mit gondol?


2013. jan. 13. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szeritnem menj el egy patikába tesztért (ne aggódj nem nehezek a kérdések) az ugyis választ ad nekem. Én azt mondanám, hogy vagy igen vagy nem.
2013. jan. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azt, hogy keress rá a keresőben, mert az év minden napjára van 56 ilyen kérdés, így a te esetedhez hasonló is megeshetett már... amúgy ha nem védekezel akkor lehetsz terhes, de ez sokmindentől függ...
2013. jan. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Istenem...
2013. jan. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szóval még szűz voltál? :) attól mert nem véreztél nem jelenti azt hogy nem szakadt át!hisz nem mindenki vérzik.terhesség attól még lehet hogy nem élvezett bele ugyhogy teszt..
2013. jan. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor kezdeném azzal, hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni, akkor is, ha tényleg kicsi rá az esély... na meg mi rá a garancia, hogy nem ment el benned picikét sem?


2. A szűzhártyád már korábban is átszakadhatott... megnézted, kitapintottad, megvan még?

3. Ha olyan rugalmas, hogy nem szakadt át, akkor is lehetsz terhes, elvégre a szűzhártyán van egy nyílás... a menstruációs vér is azon távozik!

4. Nem értem, miért a szüzesség rovatba került? Ha már járt benned farok, tutira nem vagy szűz!


Pár kérdés, ami sokat számíthat:


Tövig benned volt, vagy csak a nyílásnál maszatolt?

Milyen hosszúak a ciklusaid? A ciklusod hányadik napján történt? Már meg kellett volna jönnie a menzeszednek, vagy csak ezután kell?

2013. jan. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!