Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért 'cink' ez a mai fiatalok...

Miért 'cink' ez a mai fiatalok körében?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.

Szűz vagyok , nem csókolóztam és nem cigizem.

MIÉRT OLYAN MEGLEPŐ EZ ? Nem értem én ezt :/


2013. jan. 14. 18:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

de jó látni hogy nem vagyok egyedül :D

bár nekem ezekhez még hozzájön hogy nem nagyon bulizom és még sosem voltam részeg

szerencsére ezzel több barátnőm is ugyanígy van

2013. jan. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Te lány vagy utolsó?:)

Hol vannak a valóságban az ilyen normális csajok?

2013. jan. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 199303 ***** válasza:
100%

szia! nem vagy vele egyedül én 19 évesen vagyok ugyan ebbe a helyzetben én egyáltalán nem tartom cikinek.

19/L

2013. jan. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Veled, nincs baj, ez így normális, és aki mást mond ne hallgass rá, épp hogy sokkal többet érsz mint a kis tini rib@ancok;)
2013. jan. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Részeg én se voltam , és ha rajtam múlik (már pedig rajtam múlik) nem is leszek. Mondjuk egy pohár valami szilveszterkor vagy ilyenek lecsúszik de több nem .

Egy évvel fiatalabb ismerőseim a detoxban szilvesztereztek :P

2013. jan. 15. 17:39
 16/17 Wolfenstein2000 válasza:

Az még semmi! A divat is nagyon megváltozott. Pl. A fiúknál aki most így öltözik az 2-3 évvel ezelőtt még tuti b*zi volt. De amúgy inkább közösítsenek ki, vagy nevessenek ki miatta. Nem szabad olyannak lenned, aki nem akarsz lenni, különben nem olyan lesz a jövőd amilyennek szeretnéd! + Ez a drog téma is eléggég gáz. Kicsit sajnállak titeket, de a 17-19 éveseknek sikerült elcsípniük a drogozós korosztájt. A mai 13-14 évesek többsége már nem nézi jó szemmel az ilyesmit.

14/F

2013. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Csak egy bizonyos társaságban "cink". Azok szerint az a menő, ha buliban 4x-5x nyakon hánysz valakit, cigizel, és csúnyábban beszélsz mint egy kocsis. Szerintem nem ciki. Igaz, nem vagyok sokkal idősebb nálad. :D Nekem az a cink, amit azok az emberek (?) művelnek. Aztán majd megnézhetik magukat...

17/l

2013. jan. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!