Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tényleg ennyire visszataszító...

Tényleg ennyire visszataszító egy pasinak, hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés

17 vagyok, lassan 18 és szűz. nem szégyelltem eddig sosem, de most már egyre jobban zavar, mert két pasi is kidobott miatta. az elsőnek amikor mondtam tökre kiakadt és angolosan távozott is a házunkból. most meg megismerkedtem egy sráccal, elmentünk randizni és utána megkérdezte, hogy 'tényleg szűz vagy?' az hagyján, hogy nagyon meglepett, de aztán meg azt mondta, hogy 'bocs, akkor ez így nem fog menni'

most velem van a baj? vagy csak túlreagálom? és most ez annyira nagy bűn egy pasi szemében? mindenhol azt olvasom, hogy 'kincs' egy szűz lány, akkor meg miért van ez velem?



2013. jan. 16. 07:05
1 2 3 4
 1/35 Nueleth válasza:
100%
Azért van ez, mert csak d*gni akartak, és nem akarnak "vesződni" veled, ráadásul félnek, hogy ha ők veszik el, akkor nem fognak tudni "levakarni" magukról egy-két menet után... Örülj neki, hogy leléptek szerintem. Ezekkel a srácokkal annyit értél volna el, hogy hónapokig sírhattál volna utánuk, miután eldobnak.:)
2013. jan. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 Patrik24 válasza:
100%
Hát nincs mit hozzáfűzni az első válaszolóhoz, pontosan ez a helyzet. Egyáltalán nem baj, hogy az vagy. Ebből derül ki igazán, hogy csak a szexre mentek nálad.
2013. jan. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
csak nagyon szar érzés, hogy kétszer is ez történik egymás után. és már kezdem azt hinni, hogy nincs is körülöttem olyan pasi, aki ezt legalább elfogadná...nem hogy örülne neki.
2013. jan. 16. 07:16
 4/35 Patrik24 válasza:
100%
Nem kell azt hinni hogy nincs olyan aki ezt elfogadná, mert ez nem így van. Van olyan, csak több türelem kéne. Még csak 17 vagy, valaki huszonévesen keresi a párját.
2013. jan. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha komoly kapcsolatot keresel,akkor úgyis ki kell várnod, amíg eljön végre egy normális férfi az életedbe. Szüzesség ide vagy oda, úgyis idő kell, amíg a bizalom kiépül...Ne aggódj. Nem gáz 17 évesen szűznek lenni,18 évesen sem.
2013. jan. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyáltalán nem az 18/f... én tisztelem is azz oylan csajokat, akiknek lett volna rá esély, hogy elveszítse(szal van udvarlója, vagy hasonló) és mégsem tette meg... sajnos a mai csajok korán érők, olyanról hallottam, hogy 12 éves csaj, 35 éves f*szival vesztette el, és ez durva, de eltértem a tárgytól... nem gáz, majd jön egy normális srác ;)
2013. jan. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem gáz egyáltalán, hogy még szűz vagy. Sőt, tök jó, ne bánkódj. Semmiről nem maradtál le! Azt is mutatja, hogy nem voltál hajlandó menni az idióta trenddel, hogy már 15 évesen stb... Azok a faszik pedig úgysem érdemelték meg, hogy ők vehessék el a szűzességedet. Mondjuk én nem értem azt a két csókát, én örültem ha egy lánynak én vehettem el a szüzességét. Jó érzés volt tudni, hogy én jártam benne először...
2013. jan. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim válasza:
83%
Én miért nem találkozom ilyen lányokkal? Kincs vagy kérdező. Mellesleg facér vagyok én is jelenleg, privát üzi mehet?
2013. jan. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
18%

Én is mindig kerültem a szűz lányokat. Már ne haragudj :-P

Előbb-utóbb mindenkinek túl kell ezen esni és meg kell tanulni a szexet, ez mindenkivel így van. De nekem mindig az volt a hozzáállásom, hogy tanítsa más a szűz lányokat. Én élvezni akarom a szexet, minőséget keresek, van egy - szerintem - jó szexuális kultúrám és szeretném, ha a partnerem ezt viszonozni tudná számomra. Ezt pedig tapasztalatlan szűz lány nem tudja.

És mielőtt nekem esne bárki, nem csak akkor gondolom így ha szexre keresek partnert. Tartós kapcsolat esetében is, mivel egy kapcsolat fontos és szerves része a szex.

2013. jan. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig szerettem tanítani. Bármit... ;)
2013. jan. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!