Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Titeket ez zavarna?

Lányok! Titeket ez zavarna?

Figyelt kérdés

Sziasztok, huszonéves srác vagyok és még szűz. Hogy miért? Egyszerű, elég gáz a cerka. A mérettel nem is lenne baj szerintem: 15cm, de lefelé görbül, bal oldalra dől tőből, mint a pisai ferde torony, és még a bal herém is lejjebb lóg vagy 4cm-rel. Szégyellem, nagyon szánalmasan néz ki, ezért önbizalmam sincs. Volt már hogy akciózhattam volna de egyszerűen nem mertem elővenni mert mit szólna hozzá, kiröhög.

Mennyire zavarna titeket lányok ha leendő barátotok ilyen asszimetrikus lenne?

Akadályoz ez szexben? (mármint hogy görbe)

Teljesen rá vagyok feszülve erre a problémára, és nem tudok túllépni rajta.

Esetleg ha vannak itt sorstársak leírhatnák a tapasztalatokat.

Ja és ez egy komoly kérdés lenne, ne trollkodjátok szét légyszíves, valamint nem sajnáltatni akarom magam, őszinte válaszokat várok, nem kegyes hazugságokat. Köszönöm.



2013. jan. 18. 10:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik here mindig lejjebb lóg, mint a másik. Az enyém kicsit balra görbül, de a görbeség azért nem olyan ritka, mint sokan gondolják. Nekem nem voltak különösebb gondjaim vele. Persze nem tudom, hogy a tiéd mennyire görbe.
2013. jan. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

volt már ilyen ferdefarkú hapsim, és sokkal élvezetesebb volt vele a szex mint bármelyik szögegyenes fallosszal.

ha nagyon szégyenlős lennél, még így is leolthatod a lámpát.

2013. jan. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 menta34 ***** válasza:
74%

Most egy őszinte válasz következik...


Hülye vagy! :)


Minden farok ferde, aki ballal veri annak balra aki jobbal veri annak jobbra. Továbbá minden farok görbül, egyenetlen, karikás, hullámos, göcsörtös és bumszli, de tökmindegy hogyan a lényeg, hogy amikor mozgatod pont amiatt fog jól ingerelni, hogy nem olyan mint egy tökéletes egyenes rúd...

2013. jan. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Értem mikor azt írjátok hogy mindenkinek görbe meg ferde, de a hangsúly ennek mértékén van, és nálam kicsit jobban. Gondolkoztam elöbb hogy mihez tudnám hasonlítani, de nem jutott semmi eszembe.... Ha minimális lenne az eltérés nem írkálnék itt, de azért azt se képzeljétek hogy "derékszög".
2013. jan. 18. 10:49
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, sose elemezgettem barátom szerszámát, hogy hány fokos szögben dől jobbra vagy balra :DD

Ha ilyenért kiröhög egy csaj, akkor vele van valami gond :D

2013. jan. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 menta34 ***** válasza:
100%

Nézd meg ezt:


[link]


Elég ferde?:))) Direkt ferdére gyártják, mert így izgatja a G pontot, ha lefele ferde akkor meg hátulról behatolva lesz csodálatos, ne görcsöljél már :)

2013. jan. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nálad kicsit jobban? Hány farokkal hasonlítottad már össze a tiédet?

Az enyém is balra görbül ... eddig megfelelt mindenkinek, akinek szerencséje volt hozzá :-P

És igen, ahogy előző írta: volt aki ezért lelkesedett a farkamért, pont úgy görbült, hogy az neki különösen jó érzés volt bizonyos pózokban!

2013. jan. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha 180ba visszakanyarodik az para.
2013. jan. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem is lesz soha barátnöd, ha állandoan a saját fa-odat nézegeted a csinos lányok (pi-ák) helyett.
2013. jan. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

6-os: Ez egész jó érv.

Utolsó: Nézegetem és a csinos p*csákat ne aggódjál, csak szeretném ha az első alkalom jól sikerülne és nem szeretnék csalódást okozni a csajnak, hogy nem azt kapja amire számít. Technikán még lehet változtatni ha nem lennék jó elsőre, de a kinézeten nem nagyon. És beégni sem szeretnék, de az eddigi válaszok egész megnyugtatóak, igaz csajok eddig nem sokan válaszoltak.

2013. jan. 18. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!