Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tanácsoltok egy gátlásos...

Mit tanácsoltok egy gátlásos félénk zárkózott srácnak ahhoz, hogy elveszítse a szüzességét?

Figyelt kérdés
Két hete nem maszturbálok, gondoltam így kanosabb leszek. Hát igen jobban kívánom, de a szex egy igazi punciban gondolom sokkal jobb érzés, azt szeretném. Viszont nem tudom mit tegyek, hova menjek, mit mondjak a nőknek. Most is csak a gépen játszottam egész nap:S18f
2013. jan. 19. 14:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
egyáltalán helyes fiú vagy?? :D
2013. jan. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Menj le egy kávézóba, szemezgess, szólítsd le a csajt aki bejön.
2013. jan. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

18 évesen én is elég zárkózott voltam. Akik osztálytársaim voltak azok úgy ismertek meg hogy csöndes vagyok. Akiket az utóbbi pár évben ismertem meg de a lényeg hogy nem az iskolából azok már nem biztos hogy ezt gondolják rólam.


Járj el társaságba. Most még simán elmehetsz discoba, 28 évesen viszont már nem a te korosztályod lesz ott. Ez még nem garancia arra hogy elveszíted a szüzességed.

A biztos az ha k*rvázni mész.

2013. jan. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nőjj fel!
2013. jan. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sose értem, hogy mi a fenéért sűrgetik egyesek a szüzesség elvesztését... Attól most jobb leszel utána, vagy mit hiszel?
2013. jan. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Érezni a puncit meg a csajt. Na azt szeretném. Nincs kényszer hogy veszítsem el, egyszerűen a szex utáni vágy.
2013. jan. 19. 15:58
 7/13 anonim ***** válasza:
arra gondoltál már, hogy barátnőd legyen?
2013. jan. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

át kell értékelni a nézeteid. Én 23/F vagyok, és bár szűz vagyok és sose volt barátnőm és én is otthonölő, barátok nélküli ember (de végülis nyitott, közvetlen) vagyok, de volt egy pár randim az elmúlt fél évben. A nyáron volt pontosan 14 éve hogy egy lánnyal smároltam, nem vicc. Aztán felraktam magam egy társkeresőre, és épp most is valakivel találkozom nemsokára, aki sokszor ír rám chaten.


Én is rohadt sokszor ábrándozom, hogy dugjak végre valakivel, de ha józanul gondolkodsz, a szex csak élvezkedés, a vágyak beteljesülése, semmi több... Nekem barátnő kell, meg az a 1000 meg egy dolog amit vele együtt csinálhatok.

2013. jan. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
9 évesen smároltál utoljára? Az igen
2013. jan. 19. 19:42
 10/13 anonim ***** válasza:
tényleg akkor :D
2013. jan. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!