Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire fog fájni az első?...

Mennyire fog fájni az első? Mire kell oda figyelnem?

Figyelt kérdés
Most fogunk először lefeküdni és kicsit félek tőle,nem tudom igazából,hogy mi tévő legyek.Neki is ez lesz az első és nekem is.Mire kell oda figyelnem?Nagyon fog fájni vagy csak akkor ha rá stresszelem magam? Körülbelül mennyi ideig fogja bírni ill. én meddig fogom? Mit csináljak előtte,hogy teljes mértekben ellazuljak? Valami ötlet/tipp nagyon jól jönne.Előre is köszönöm a normális válaszokat:)
2013. jan. 19. 19:01
 1/4 anonim válasza:
Igyatok előtte egy pohár pezsgőt, az segít ellazítani és kevésbé fog fájni. Lazulj el
2013. jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne stresszelj, a pasi meg nyaljon sokáig hogy ússzál a nedvben.
2013. jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az első együttlétre csak akkor nem leeht rástresszelni, ha nem akörül forog az agyad hogy mikor szexelünk már. Ha véletlenszerűen estek egymásnak, nem előre megtervezve, hogy ma este 19:21-kor, akkor nem leszel annyira ideges. Tenni neked is és neki is kell ahhoz hogy jó legyen. Ne felejtsd el használni a kezed akkor sem, ha ő van felül..simogasd a mellkasát és ha bevállalósabb vagy, nyugodtan lentebb is nyúlkálhatsz :)légy gyengéd de érezhető. A fülek csókolgatása belelihegése, nyak csókolgatása harapdálása mindig jó és mindig beindul tőle a másik. Az, hogy mennyire fog fájni, azt nem tudhatom..nekem annak idején körülbelül annyira fájt, mintha fel lennék fázva és pisilés közben van az a csípő érzés.. ez megmarad pár percig aztán enyhülni fog ez is, de teljesen fájdalommentes szex elsőre szerintem nem, vagy nagyon keveseknek van. És hogy ő meddig fogja bírni, azt sem tudhatja senki sem. Óvszert mindenképpen használjatok. Jó szórakozást! :)
2013. jan. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2013. jan. 20. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!