Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért hiszik, hogy attól,...

Miért hiszik, hogy attól, hogy 20 éves lányként szűz vagyok, biztosan értelmes, rendes "ritkaság" vagyok?

Figyelt kérdés
Nem értem, miért annyira megdöbbentő, és főleg azt nem, hogy ebből miért vonnak le messzemenő következtetéseket az intelligenciaszintemre vonatkozólag....? (Ilyen anonim oldalakon, mint pl. a gyakori)
2013. jan. 21. 00:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%
Pozitív vagy negatív következtetéseket vonnak le az intelligenciaszintedre?:D
2013. jan. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%
Ennyire előítéletesek az emberek és szeretnek általánosítani,mert azt hiszik,hogy így lehet véleményt alkotni anélkül,hogy időt kellene pazarolniuk arra,hogy megismerjék az illetőt.
2013. jan. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor B verzió; külsőre nem vagy vonzó. Más alternatíva nincs, de javíts ki, ha tévedek.
2013. jan. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Érdekes módon pozitív! Pedig semmi más nem derül ki rólam. Érdekes feltételezés, tényleg nem értem, logikát nem nagyon látok benne
2013. jan. 21. 00:31
 5/29 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem szexelj és máris értékelni fogod, hogy mennyire nem foglalkozik senki sem a szüzességgel...Csak azok akik azok...
2013. jan. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Én nem tudom, én sem tartom magam vonzónak, bár a volt barátom szerint szép vagyok (biztosan elvakította a szerelem)

Meg még egy kérdés: Hogy lehet, hogy lánynál "értelmes,értékes,blablabla" fiúnál "lúzer, nyomorék". Tényleg érdekelne, nekem ez a tapasztalatom, de javítsatok ki, ha tévedek!

2013. jan. 21. 00:34
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Jó a helyesírásod, ez kiemel a GYK-s társadalomból. Vagyis alapvetően értelmes vagy. A többit pedig hozzáképzelik.
2013. jan. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Relikvia válasza:
74%
A noknel..elvileg kincs..ugyebar falyeg minden pasi arra megy h meg huzon egy not....akarmien rendes akar hamy eves....biztos h tizeneves koraban mas nem erdekli.....s akinek ez nem jott ossze az bu*irudi lessz...s ameik lany nem hagyta magat az ertekes....s be akarjak majd torni az idosebb pasik :) bocs h treul.irok....de telorol lekvarul.tolom.sorry
2013. jan. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nem olyan nagy kunszt pedig helyesen írni, ha rosszul írnám, úgyis aláhúzná pirossal, nem tudom, hogy lehet még ennek ellenére hibásan írni... :'D
2013. jan. 21. 00:37
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem is az IQ-t, de az EQ-t le lehet ebből szűrni:

-vagy ronda vagy és nincs, aki megdugjon.

-vagy önmegtartóztató módon nem szexelsz gyönyörűséged ellenére, mert tegyük fel az igazira vársz -ez utóbbi fejlett EQ-ra utal, ha a fogalmazásodat (helyesírás, szóhasználat, fogalmazás, stb) mellé vesszük, akkor következtetést lehet levonni ezen tényezők összességéből. Feltételezni mindig lehet.


Érted?

2013. jan. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!