Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16éves vagyok és van egy...

Pintyőkee kérdése:

16éves vagyok és van egy barátom és azt szeretné hogy lecumizzam de még soha nem csináltam ilyet és félek hogy nem jól csinálom majd. Valaki nem tud valami jó tanácsot adni hogy hogy csináljam ügyesen?

Figyelt kérdés
na hogyan kell jól csinálni??

#lecumizás
2013. jan. 26. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Mivel ezt már leírtam és anno 100%-ot kaptam rá, DE most nem találom megpróbálom leírni még egyszer:

NEKEM az jön be ha ugye szépen lassan a mellkasomtól lefelé haladva csókolgatja a lány a testemet és ugye egészen a lényegnek a hegyéig. Aztán egy szexi nyalás az aljától a tetejéig és amint a tetejére ér, egyből bekapja, és szépen fokozatosan halad lefelé az ajkával (fontos a bő nyál). Ezt akár többször is eljátszhatja. Aztán a kedvenc amikor újabb lentről felfele teljes nyalás, majd a makk végével eljátszadozik a lány a saját nyelvével és úgy megy le teljesen, akár mély torokig. Innentől már nem nagyon lehet elrontani, gyorsíthat is akár. A szemkontaktus is rendkívül fontos, hogy a lány nézze a partnerét és nem egy unalmas "mikor élvez már el?" vagy egy semleges tekintettel hanem egy olyannal amiben azt látja a férfi, hogy a lány örül ennek, vagy ami megfog és sugároz valami megnyugtatót. Egy pár kellemes bók is jöhet, vagy hogy milyen finom, vagy, hogy milyen kemény, vagy hogy milyen nagy, vagy "szeretlek".

Kb ennyi. (Életem legjobb cumija volt amit akkor kaptam :') )

22/F

2013. jan. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat.!
2013. jan. 26. 11:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Eleve rossz ötlet,hogy a barátod azt akarja,hogy szo*pd le,azért az orális szexhez nem kis bizalom,és mély kapcsolat szükséges.Nem úgy működik,hogy Ő akarja aztán én teljesítem.Gondolkodj már egy kicsit és legyen már benned egy kis tartás ne legyél már olyan mint a többi elcseszett kis tini.
2013. jan. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Rajtam gyakorólhatsz és közben tanítlak!

F.

2013. jan. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy ja, igaz, ha igazán szeret a srác, nem kérhet ilyet, hacsak önszántadból nem akarod. Azért ezen gondolkozz el, mielőtt hagyod, hogy hülyét csináljon belőled.
2013. febr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!