Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy tapasztaltabb férfi (nem...

Egy tapasztaltabb férfi (nem casanova-stílus, de volt már barátnője) mennyire tolerálja, ha én még érintetlek vagyok? Nem lesz ciki a helyzet, ha az én tapasztalatlanságot találkozik az ő 'rutinjával'? (21/L)

Figyelt kérdés

2013. jan. 26. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mért lenne az? Ne butáskodj már!
2013. jan. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez tőle függ.

Vagy tanít.vagy csak elveszi a szüzességed és lelép.Vagy rögtön lelép.

2013. jan. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki. :) Én ugyan ebben a helyzetben vagyok. Ha a Te barátod is olyan normális, mint az enyém, akkor szépen lassan beavat mindenbe és neked is lesz rutinod. :)

22/L

2013. jan. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Rendes srác :)
2013. jan. 26. 21:04
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor biztosan nem lesz gond. :)
2013. jan. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha rendes pasi, akkor semmi gond nem lesz!
2013. jan. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ha a férfi a tapasztaltabb. Szerintem még örül is neki :)
2013. jan. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

Ez normális felfogásban hangyányit sem szempont se pozitív se negatív irányban! Nem vagyok Casanova típus de most nagyon tudnálak tolerlni. ;) :D

30F

2013. jan. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 ekeke ***** válasza:

A FÉRFI kifejezetten élvezi, ha a nőt vezetheti.

A többi meg nem méltó arra, hogy nőhöz érjen.

2013. febr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Szia!


Én is hasonló helyzetben vagyok. A barátom az első férfi az életemben minden szempontból. Randi-csók-szex(tervezgettem)...pedig nem vagyok csúnya, csak válogatósabb, és vártam arra az emberre aki értékelni tud. Ő tapasztaltabb mint én, pár évvel idősebb is, de engem ez nem zavar. Ő pedig örül annak , hogy felelősségteljesen gondolkodok párkapcsolatok ügyében, nem voltam ki tudja hány fiúval, igaz a csóknál meglepődött, mikor bevallottam, hogy most csókolózom először, de értékelte azt is. Szépen lassan haladunk, a célját eléri, megbízok benne, engedem, hogy simogasson, öleljen. Valahogy csak egymásra kellett találnunk, az én véleményen az bár sokáig vártam azzal, hogy barátom legyen (pedig lehetőségem az lett volna), mégis megvártam amíg olyannal találkoztam , aki értékel, és hasonló gondolkodású mint én. Egyébként a normális fiúk szeretik és tisztelik is az ilyen típusú lányokat, és örülnek, hogy tanítómester lehetnek. Nincs mit szégyellni, add önmagad akkor rátalálsz majd arra aki értékelni tud.



<a href=http://www.youtube.com/watch?v=L3lgNxvwrwU >youtube to mp3</a>

2013. febr. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!