Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiuk, mennyire lenne/volt...

Fiuk, mennyire lenne/volt fontos a szamotokra ha egy csaj nektek adna/ adta a szuzesseget?

Figyelt kérdés
Megbecsultetek/megbecsulitek ezert? Fontos-e a szamotokra ez a dolog?
2009. szept. 2. 18:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

Igen, megbecsülném és figyelnék rá hogy ne fájjon neki és jól éezze magát ha már ennyire megtisztelt én nem erőszakoskodnék.

17f

2009. szept. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
minden álmom egy szűz lány ^^
2009. szept. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
En meg szuz vagyok :D
2009. szept. 2. 18:36
 4/19 anonim válasza:
82%
Becsülöm annélkül is, másként nem is lennék vele. Amúgy én sosem tekintettem "érték"-ként a szüzességre, mint valami ajándékra amit neked adhatnak. Szóval számomra nem fontos, de nem is hátrány. (amit az első írt én is leírhatnám)
2009. szept. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Az első párom velem veszítette el, a második már nem. ;o)

Vannak ennél fontosabb dolgok is az életben.

(Illetve én vagyok már túl öreg a szüzekhez.) :P

2009. szept. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
83%

Tegnap vesztettük el a szüzességünk a barátnőmmel, és számomra igenis fontos (volt). Megbecsülöm, és örülök, hogy "nekem ajándékozta magát". Azt hiszem ebben benne van a lényeg.

F/16

2009. szept. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Nekem még nem volt dolgom szűz csajjal, de én biztos boldog lennék, hogyha egy csaj úgy döntene, hogy velem akarja elkezdeni a szexuális életét. Szerintem ez egy komoly döntés egy csaj életében. Sokat jelentene számomra.
2009. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is volt szűz csajom.Meg is becsültem csak ő másfél év után már nem becsült!!!:(
2009. szept. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Honnan veszed azt h fel ev utan mar nem becsul?

Egy csaj mindig megbecsuli s sosem felejti el azt akivel megkezdte a szexualis eletet

2009. szept. 2. 20:31
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
XD
2009. szept. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!